Три нові сучасні бібліотеки з’являться у Лозівському районі

Три нові сучасні бібліотеки з’являться у Лозівському районі

Фото:youth.tobm.org.ua

Заклади будуть створені в Орільці, Краснопавлівці та Надеждівці.

Напередодні Всесвітнього дня бібліотек у Лозівському районі відзначили кращих працівників цієї сфери. Бібліотекам району подарували телевізор, три ноутбуки та 18 сертифікатів на отримання електронних книжок. Кращих бібліотекарів району відзначили почесними грамотами та подяками. 

Як передає Лозівська РДА, перший заступник голови Лозівської райдержадміністрації Юрій Петренко висловив надію про те, що оптимізація закладів культури прийде до Лозівського району вже найближчим часом. У планах району - реконструкція одного з приміщень, що було обрано під нову сучасну бібліотеку.

Унікальний музей передали у власність села на Харківщині 

- Ми цілий рік працювали над тим, щоб внести зміни до програми розвитку культури. Ми планували відкрити одну сучасну бібліотеку, і вона буде відкрита. Вона знаходитиметься в стінах опорної школи. А далі будемо робити ремонти у приміщеннях, які ми обрали під бібліотеки, - сказав Юрій Петренко.

Тож сучасні бібліотеки мають з'явитися в селах Орілька, Краснопавлівка та Надеждівка. 

Сьогодні Лозівська централізована бібліотечна система налічує 32 бібліотеки, де працює 43 бібліотекарі. Вони обслуговують приблизно 16 тис. жителів міста і району. А бібліотечний фонд району налічує 400 тис. примірників видань.

Тетяна Лісна