Історичний футбольний матч пройшов у Харкові (Фото)

13.09.2017 20:39 Спорт
Фото Бориса Бреславця Фото Бориса Бреславця
На ОСК «Металіст» донецький «Шахтар» зустрічався з італійським «Наполі».

Сьогодні, 13 вересня, на ОСК «Металіст» відбувся історичний для Харкова матч —вперше в нашому місті був зіграний поєдинок групової стадії Ліги чемпіонів. Донецький «Шахтар» приймав «Наполі».

«Шахтар» жваво почав поєдинок і вже на 15-й хвилині відкрив рахунок. Забив улюбленець харківської публіки Тайсон. Через кілька хвилин номінальні господарі мали чудову нагоду подвоїти свою перевагу, але все той же Тайсон не реалізував вихід один на один з Пепе Рейною.

«Наполі», в свою чергу, до перерви мав кілька напівмоментів, щоб відновити паритет у матчі, але гості з Апеннін ними не скористалися.

А в другому таймі, на 58-й хвилині, команда-лідер все-таки забила другий гол. Постарався Факундо Феррейра.

На 72-й хвилині гості скоротили відставання в рахунку до мінімального: Аркадіуш Мілік реалізував пенальті. Але на більше гостей не вистачило. 2:1 – українці заслужено перемагають італійський гранд.