Металіст 1925 розгромив чернігівців і піднявся на друге місце

30.10.2016 15:32 Спорт
Харків'яни розгромили корюківський «Авангард».

В рамках звітного, десятого, туру чемпіонату України серед аматорських команд харківський «Металіст 1925» у рідних стінах приймав «Авангард» з Корюківки, що на Чернігівщині. «Жовто-сині» почали цей матч гостинно, давши приїжджим футболістам відкрити рахунок в матчі на 17-й хвилині. Але наші гравці швидко прийшли в себе і пішли на перерву, ведучи в рахунку 2:1.

Після п'ятнадцятихвилинного відпочинку харків'яни не зменшували обертів й ще тричі розписалися у воротах гостей з Чернігівщини.

Харківські регбісти стали чемпіонами України

5:1 – «Металіст 1925» досі в цьому сезоні не знає гіркоти поразки і завдяки цій перемозі піднявся на друге місце, випередивши земляків, харківський «Соллі Плюс». Від лідера змагань, «Таврії-Скіф» підопічні Призетка відстають на три очки, маючи при цьому два матчі в запасі.

У наступному турі, який відбудеться 5 листопада, підопічні Олександра Призетка зіграють на теренах нашої області. «Жовто-синіх» чекає виїзний матч проти первомайського «Квадро».