Збірна України очолила групу «I»

03.09.2017 07:18 Спорт
фото із соцмережі фото із соцмережі
Підопічні Андрія Шевченка в Харкові упевнено обіграли турків.

Вчора, 2 вересня, пройшов ряд матчів відбіркового етапу до ЧС-2018. Серед них грався поєдинок і в Харкові, де збірна України приймала турків. Перший тайм, як і весь матч, був під контролем наших співвітчизників. До перерви українці зуміли забити двічі, тим самим встановивши підсумковий рахунок зустрічі.

Обидва голи на рахунку Андрія Ярмоленка, хоча вони були забиті не зовсім за правилами. У першому епізоді новоспечений гравець дортмундської «Боруссії» забив з офсайду, а в другому – в момент передачі Коноплянки м'яч вийшов за межі поля.

Збірні України і Італії гратимуть в Харкові

2:0 – не дивлячись на «брудні» голи, Україна заслужено перемогла і з 14 очками піднялася на перше місце в групі «I». Це вийшло завдяки сенсаційній поразці Ісландії у Фінляндії (0:1) і сильному дощу в Загребі, через який матч Хорватія – Косово було припинено в середині першого тайму.