Зустріч «Шахтаря» та «Динамо» в Харкові закінчилася серією пенальті. Фото

08.04.2019 09:00 Спорт
Фото Бориса Бреславця Фото Бориса Бреславця
Протистояння кращих команд України вийшло видовищним – два голи, дві червоні картки та серія післяматчевих пенальті.

Вчора, 7 квітня, в Харкові пройшло українське футбольне класико – донецький «Шахтар» зустрічався з київським «Динамо» в рамках чвертьфіналу Кубка України. Столичні футболісти краще почали матч – на 9-й хвилині Денис Гармаш класним ударом з-за меж карного майданчика вивів «Динамо» вперед. «Гірники» зуміли відновити паритет у другому таймі – на 57-й хвилині відзначився Жуніор Мораєс. На старті другої години гри був видалений Гармаш, утім через кілька хвилин команди знову були в рівних складах – арбітр зустрічі Максим Козиряцький показав Мораєсу червону картку.

В основний час командам не вдалося виявити сильнішого, тому їх чекали два екстра-тайми по 15 хвилин. Додатковий час також обійшовся без забитих м’ячів, тому доля путівки до півфіналу Кубка України вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. У «футбольній лотереї» фортуна була на боці «гірників», які перемогли 4:3.