Відомі результати наркологічної перевірки прокурорів Харківщини

Відомі результати наркологічної перевірки прокурорів Харківщини

Фото із соціальної мережі

Протягом березня в колективах прокуратур області пройшла перевірка на наркозалежність.

Цього лютого Генеральний прокурор України Юрій Луценко доручив обласним прокуратурам провести перевірку всіх співробітників на наркозалежність. Пов’язано це було із випадком затримання співробітників прокуратури Запорізької області, які збували наркотики.

На офіційний запит журналістів «СК» у прокуратурі Харківської області відповіли, що упродовж цього березня  у прокуратурі Харківської області організували проведення профілактично-виховної роботи у колективах. А усім працівникам рекомендували оновити сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду.

- За результатами проходження прокурорсько-слідчими працівниками прокуратури Харківської області наркологічного огляду будь-яких наркологічних захворювань не виявлено, - ідеться в офіційній відповіді прокуратури Харківської області. - Фактів відмови від проходження перевірки не було.

Там також додали, що бюджетні гроші для проведення наркологічного огляду не виділялись, і кожний працівник добровільно за власною ініціативою пройшов наркологічний огляд. 

Тетяна Василець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ