Суспільство

Фото: unian.net Фото: unian.net

Приписна кампанія-2017 стартувала на Харківщині

  • 10.01.2017 | 13:40

До 31 березня близько 9000 чоловік, яким в цьому році виповниться 17 років, викличуть в райвійськкомати.

«Це загальнодержавний щорічний захід, мета якого - передбачити, хто з хлопців, підкреслюю, в майбутньому, після досягнення ними повноліття може розглядатися, як захисник України, - пояснює заступник військового комісара ХОВК підполковник Олександр Томашевський. - До речі, без приписного посвідчення юнаків не приймуть на навчання в цивільні інститути, їм не видадуть закордонні паспорти, і вони не зможуть змінити прописку. Тому раджу підліткам своєчасно прийти до нас і виконати свій громадянський обов'язок».

В ході поставлення на військовий облік осіб 2000 року народження буде проводитися інформування юнаків і, за бажанням, дівчат, які в цьому році виявлять бажання вступати до вищих військово-навчальних закладів оборонного відомства. За попередніми даними, в цьому році погони курсантів-першокурсників надінуть приблизно 300-500 юних патріотів, - передає сайт ХОДА. 

Запис на пробне ЗНО стартував на Харківщині

«У кожному райвійськкоматі складено план-графік прийому приписного складу, щоб біля кабінетів лікарів не було ажіотажу. Паралельно мої підлеглі зв'язалися з керівниками навчальних закладів, щоб організувати групові перевезення хлопців з віддалених селищ. Тому ми заздалегідь врахували всі технічні питання проведення цього важливого заходу», - додав Олександр Томашевський.

Довідка:

На Харківщині в 2016 році приписці при районних (міських) військкоматах підлягали близько 9000 чоловік, в 2015 - понад 9500 юнаків.

У минулому році приблизно 10 % від усіх юнаків 1999 року народження було визнано такими, які ніколи не будуть служити в армії через наявність серйозних хвороб. Більше 300 17-річних жителів області вже мали судимість і також не зможуть носити погони. Близько 250 чоловік вирішили вчитися у військово-навчальних закладах.

Роман Шупенко

За матеріалами: SLK

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online