Влада

Фото: Кореспондент Фото: Кореспондент

Грошове утримання військовослужбовців збільшать

  • 07.08.2017 | 10:03

Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних Сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних Сил України певних спеціальностей.

Глава Держави нагадав, що нещодавно підписав зміни до Державного бюджету 2017 року, якими значно підвищено фінансування ЗСУ.

«Це дає можливість нам сконцентрувати на ключових напрямках наші зусилля, спрямувати ресурси та резерви. Я доручив, і міністр оборони мене щойно проінформував, що підписаний наказ, відповідно до якого буде збільшено грошове утримання військовослужбовців певних спеціальностей, які конче потребує сьогодні українська армія», - повідомив Петро Порошенко під час урочистостей після прибуття літаком МіГ-29 до військового аеродрому в селі Гавришівка Вінницької області.

Скільки госпітальних округів збираються створити у Харківській області (Інфографіка) 

За інформацією Президента, грошове утримання буде підвищено льотчикам, десантникам, спецназівцям, танкістам (у першу чергу - механікам-водіям) та деяким іншим військовим спеціалістам тих напрямків, де потрібна не лише чисельність, а й фахова підготовка.

«Крім того, прийнято рішення ще збільшити рівень грошового утримання, доплати військовослужбовцям, які виконують військові обов'язки в зоні АТО. Я доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тис. гривень на місяць і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тис. гривень», - розповів Глава Держави.

Він наголосив, що це є виконанням зобов'язань щодо пріоритетності фінансування ЗСУ та забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й незалежності України, звільнення кожного клаптика нашої землі від російської агресії.

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online