Чемпіонат Харківської області з футболу: напружена дуель у Панютиному

26.09.2018 09:01 Спорт
У чемпіонаті області з футболу «Лозова-Панютине», програючи по ходу матчу, спромоглася вже в компенсований час вирвати три очки в поєдинку проти сусіда по турнірній таблиці «Люботина». Завдяки цьому успіху лозівчани піднялися на омріяне третє місце, посунувши з нього переможеного суперника.

Минулої суботи, 22 вересня, відбувся 2-й тур фінальної частини чемпіонату Харківської області з футболу. Абсолютний лідер першості «Вовчанськ» гостював у «Енергетика» із Солоницівки Дергачівського району. «Вовки» вельми активно почали звітну зустріч, забивши швидкий м’яч. На 8-й хвилині гравцям гостей вдалася добра комбінація, яку точним ударом завершив Данило Соломаха. А на 28-й хвилині гості подвоїли перевагу, і зробили вони це доволі ефектно. Артем Іванченко побачив, що голкіпер суперника вийшов далеко з воріт, і зважився на дальній удар метрів із сорока – 0:2. А наприкінці матчу підопічні Андрія Березовчука довели рахунок до розгромного, відзначився Хасан Джаухар – 0:3.

Найближчий переслідувач «вовків», харківський «Універ-Динамо ХНУВС», який відстає від лідера на шість пунктів, теж, як і колектив Андрія Березовчука, упевнено розжився трьома очками в цьому турі.

Харків’яни в рідних стінах приймали «Зміїв» і розгромили приїжджу команду, забивши по два голи в кожному з таймів (4:0).

Ще одну розгромну перемогу в цьому турі здобула інша харківська команда, «Металіст Юніор». «Жовто-сині» вдома приймали куп’янський «Металург». Господарі доволі активно почали цей поєдинок і провели швидкий гол – на 5-й хвилині відзначився Денис Кузубов. А на початку другої півгодини гри Кузубов подвоїв перевагу партнерів, тим самим оформивши дубль. У кінці першого тайму гостям вдалося скоротити відставання в рахунку до мінімального, проте після перерви розвинути їм свій успіх не вдалося. Більш того, «металурги» пропустили ще тричі, зазнавши підсумкової розгромної поразки 5:1.

Підсилення, яке дає результат

А центральний матч другого туру відбувся в Панютиному, де четверта «Лозова-Панютине» приймала сусідів по турнірній таблиці – третій «Люботин».

Господарі розпочали цю зустріч доволі гостинно, давши «городянам» відкрити рахунок уже на 9-й хвилині, одинадцятиметровий удар реалізував Владислав Коробкін. Ближче до кінця тайму господарям зусиллями Сергія Боровика вдалося відновити паритет у матчі, а на початку другої половини гри вони вже були в ролі лідерів, точний удар – на рахунку Романа Какадія, який реалізував пенальті. «Люботину» вдалося відігратися лише ближче до кінця зустрічі – на 83-й хвилині відзначився Олександр Собко. У час, що залишився, обом колективам хотілося отримати максимум залікових балів, проте більше бажання в цьому виявили господарі. Уже в компенсований час відзначився Роман Боровик, який і приніс «Лозовій-Панютине» бажану перемогу – 3:2.

Завдяки цьому успіху лозівчани обійшли люботинців і піднялися на третю сходинку.

Головний тренер ФК «Лозова-Панютине» Сергій Лученцов сказав, що не задоволений початком гри.

– Почали погано, отримавши пенальті у свої ворота вже на 9-й хвилині. Це ми вже не вперше так провалюємо старт поєдинку, якось погано, мляво ми входимо у гру, – підкреслив Сергій Лученцов. – Утім, попри це, ми виявили характер і здобули вольову перемогу, а це не може не радувати. Значить, у команди є характер, можна боротися за найвищі місця, а саме – за потрапляння у трійку.

Також Сергій Лученцов відзначив важливість повернення в команду Романа Боровика.

– Це універсальний півзахисник, уродженець Лозової. Він грав за «Нікополь» у Другій лізі чемпіонату України, однак там почалася реорганізація команди, і він повернувся до нас. Це дуже серйозне посилення команди, – зазначив керманич лозівчан.

Головний тренер «Люботина» Сергій Ростовський нарікав на погану реалізацію моментів і відзначив характер суперника.

– Ми їхали за трьома очками, гра давалася, гольових моментів було вдосталь, утім, реалізація потребує набагато кращого. Плюс деякі гравці, не буду називати прізвища, зіграли не на своєму рівні, – відзначив коуч «Люботина». – У суперника було більше бажання, вони більше хотіли виграти, билися до кінця – і в результаті взяли три очки.

Крім матчів фінальної частини чемпіонату Харківської області, минулими вихідними було зіграно ще матчі двох обласних Кубків. Тож у попередньому раунді Кубка Харківської області пам’яті М. Уграїцького «Первомайський» у матчі-відповіді знову здолав красноградський «Колос», 3:0. А золочівська «Солідарність» після виїзної поразки від валківського «Маяка» (3:1) удома розписала з ним мирову – 2:2.

Також відбулися перші чвертьфінали Кубка чемпіонів міських (районних) команд. «Атлетик» з Борщівки Балаклійського району вдома мінімально поступився «Олімпіку» з  Красноградщини (0:1). А «Кам’яна Яруга» Чугуївського району вдома впевнено розібралася зі сковородинівською «Нивою» Золочівського району (3:0).