Про нас

У зв'язку з запровадженням в Україні карантину з 12 березня 2020 року редакція працює ДИСТАНЦІЙНО у режимі: Пн-Пт з 09.00 до 18.00.

Консультацію з приводу реклами в зручний для вас час можна отримати за телефонами: 0504021974, 0504023067 або звернувшись на email: [email protected], [email protected]

Історія видання «Слобідський край»

«Слобідський край» сьогодні

«СК» — це україномовний регіональний медіа-бренд, до складу якого входить сучасний мультимедійний сайт і найстаріше видання Харківської області та єдина україномовна газета в місті Харкові «Слобідський Край».

Щодня сайт вдосконалюється і пропонує цікаві, корисні та актуальні матеріали, повну та об'єктивну картину подій у регіоні, статті та аналітику, ексклюзивні коментарі, відео та фоторепортажі. 

Видання надає й додаткові поліграфічні послуги, зокрема: виготовлення корпоративних газет або спецвипусків, брошур, буклетів, календарів  щодо цього звертайтеся до відділу реклами.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГАЗЕТИ ТА ОНЛАЙН-РЕСУРСУ «СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ»


Громадська організація “СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ” (код 40413452) створена у квітні 2016. Статутні цілі/завдання організації: сприяння становленню і розвитку свободи слова, підвищення ролі засобів масової інформації в українському суспільстві; сприяння вільному волевиявленню громадян; інформування громадськості про соціально важливі події; підвищення інтересу громадян до подій, які відбуваються в Україні та світі; укріплення громадянської позиції населення та побудова громадянського суспільства; організація творчих конкурсів, виставок, презентацій, прес-конференцій, брифінгів тощо; вивчення та розповсюдження практичного досвіду в інформаційній сфері; посилення міжрегіональних зв’язків між засобами масової інформації, громадськими організаціями та діячами, місцевими органами влади та громадами та ін. ( усього 46 пунктів).

Основна мета діяльності Організації: об’єднання громадян для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів як в Україні, так і за її межами, формування свідомої громадянської позиції, розвиток громадянського суспільства, покращення сприятливого середовища для вільного волевиявлення та свободи слова, підвищення медіа грамотності, примирення та заохочення до національного діалогу, підвищення інтересу громадськості до подій в Україні та світі, захист інших законних інтересів, прав і свобод громадян України.

Досвід здійснення проектів

Проект “ЄвроГід” (01/01/2017 - 31/07/2017) - спільний проект СК та 5 редакцій газет Харківщини, який отримав грантову підтримку у результаті перемоги у І хвилі постійного конкурсу грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні», що проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні".

Проект «Просте питання» (01/11/2017 — 30/04/2018) - медійний проект СК та 7 редакцій газет Харківщини, який отримав грантову підтримку у результаті перемоги у V хвилі постійного конкурсу грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні», що проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні".

2 гранти (2017-2018 рік) в рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів», що фінансується Європейським Союзом. Його реалізовував медіа-консорціум на чолі з фундацією “Томсон”, МГО “Інститут регіональної преси та інформації” надавав місцеву експертизу.

Також журналісти-члени ГО “СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ” протягом 2016-2019 років були переможцями декількох хвиль Програми малих грантів МГО "Інтерньюз-Україна", а також брали участь у проекті «Підтримка Представництва ЄС в Україні в його медіа-активності», що має на меті посилити спроможність регіональних медіа у сфері висвітлення тем, які стосуються імплементації Угоди про асоціацію, а також підвищити рівень поінформованості громадян України щодо європейської інтеграції, впровадження європейських стандартів. Проект здійснюється громадською організацією «Інтерньюз-Україна».

Проєкт «Від громади до громади» (1.04.2019-31.31.07.2019) в рамках виконання проєкту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади» за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, який реалізувала громадська спілка «УАМБ».

Проєкт «Великий Єврочелендж» (01/06/2019 — 30/11/2019) - медійний проєкт СК та 8 редакцій газет Харківщини, який отримав грантову підтримку у результаті перемоги у спеціалізованому конкурсі грантів «ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ ПРАЦЮЄ! РОЗКАЖИ!» в рамках проєкту «Просування реформ в регіони», описаного вище.

Проєкт «Слободенки йдуть на вибори» (1.05.2019-30.11.2019) за підтримки проекту USAID-Internews «Медійна програма в Україні».

У 2019 році шість членів ГО «Слобідський край» - представників редакції ТОВ «Слобідський край» в рамках медіа-Програми UMPP/IREX за підтримки Посольства США в Україні стажувалися в локальних медіа США.

Ми є учасниками проекту «OPEN Media Hub: Networking, on-the-job training and support to media professionals across the EU Neighbourhood area», що фінансується Європейським союзом.
Проєкт Крилатий еСКулап (буде реалізовано з 1.05.2020) за підтримки проекту USAID-Internews «Медійна програма в Україні». 


У 2017 році сайт «СК» було модернізовано завдяки підтримці проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів» (проект фінансується Європейським Союзом та виконується медіа-консорціумом на чолі з Фундацією Томсон (Велика Британія) і за участі Міжнародної громадської організації «Інститут регіональної преси та інформації»).

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: