Про нас

У 2017 році сайт «СК» було модернізовано завдяки підтримці проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів» (проект фінансується Європейським Союзом та виконується медіа-консорціумом на чолі з Фундацією Томсон (Велика Британія) і за участі Міжнародної громадської організації «Інститут регіональної преси та інформації»).

Слобідський край сьогодні

«СК» — це україномовний регіональний медіа-бренд, до складу якого входить сучасний мультимедійний сайт і найстаріше видання Харківської області та єдина україномовна газета в місті Харкові «Слобідський Край».

Щодня сайт вдосконалюється і пропонує цікаві, корисні та актуальні матеріали, повну та об'єктивну картину подій у регіоні, статті та аналітику, ексклюзивні коментарі, відео та фоторепортажі. 

Видання надає й додаткові поліграфічні послуги, зокрема: виготовлення корпоративних газет або спецвипусків, брошур, буклетів, календарів. 


 Газета «Слобідський край» з серпня по листопад 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені у статтях, підготовлених у рамках проекту, є особистою позицією авторів газети і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

LogoProject