Де у Харкові перший відділ побутової хімії відкрили

Де у Харкові перший відділ побутової хімії відкрили

Фото: stroyobzor.ua

Це зараз вони є у кожному супермаркеті. Ми також звикли до великих спеціалізованих магазинів, де продається побутова хімія. Втім, перший спеціалізований відділ таких товарів відкрили усього 50 років тому.

Варто зауважити, що на той час широке використання хімії в побуті було справою відносно новою, а асортимент не дуже великим. Але хімія стрімко розвивалась, і результатом стала необхідність спеціалізованих місць продажу. Завдяки невеликій замітці з газеті "Соціалістична Харківщина" ми можемо дізнатися, де і коли це відбулось. Отже, № 156 від 12 серпня:

"Хімія і побут

Першими на заклик про створення спеціалізованих магазинів побутової хімії відгукнулись в Харкові працівники міського Будинку торгівлі. Цими днями тут відкрито великій відділ, де покупці мають можливість придбати собі все необхідне. У восьми секціях у великій кількості очищаючі, поліруючі, плямознищуючі, клеючі, лакофарбуючі речовини. Є тут куточок і автокосметики, де обслуговують автолюбителів. Такий спеціалізований продаж товарів побутової хімії організовано у Харкові вперше".

Читайте також: «Сорочковий детектив»: розслідування журналістів нашої газети зразка 1970 року 

Матерiaли по темі

Автор: Інна Можейко
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: