Без тривоги та з комфортом: сучасна стоматологія творить дива

Без тривоги та з комфортом: сучасна стоматологія творить дива

фото sb.by

Якщо від однієї згадки про похід до стоматолога у вас прискорюється серцебиття від страху, і вам простіше позбутися зуба, ніж піти в стоматологічну клініку, для вас є чудова новина. Безболісне лікування зубів – давно не міф, а приємна реальність.

Більшість людей відкладає візит до стоматолога до останнього моменту, особливо якщо в минулому вже був негативний досвід лікування зубів. Але впоратися з усіма страхами можна – і в цьому допоможе стоматологія в місті Черкаси. У цій стоматологічній клініці можна не тільки якісно запломбувати зуб, але і провести найскладніші стоматологічні операції: видалити проблемні зуби або навіть зробити пластику ясен.

У сучасній стоматології існує кілька варіантів усунення проблем із зубами:

лікування;
імплантація;
ортодонтія;
протезування;
хірургічне втручання.

Які процедури існують

Сучасна стоматологія здатна творити дива. Наприклад, можна легко замінити пошкоджений зуб, а можна його відновити, і для цього використовуються тільки найсучасніші технології і методики.

Дуже популярні коронки з металокераміки – вони майже нічим не відрізняються за кольором від справжніх зубів. Такі коронки дуже міцні і витримують велике навантаження, колижувати, тому їх установлюють не тільки на передніх, але і на корінних зубах. Вони не викликають алергічних реакцій і доволі довго носяться. Встановлюють таку коронку зазвичай на рідному зубі.

Якщо ж зберігати рідний зуб немає можливості, тоді на допомогу приходить імплантація. До того ж можна відновити не тільки один зуб, а й кілька. Металокерамічна коронка встановлюється на спеціальний титановий стрижень, який вкручується в кісткову тканину. Спокійно! Боятися цієї процедури не варто, лікар зробить усе, щоб вона пройшла комфортно і безболісно.


фото depositphotos.com

І з неправильним прикусом можна впоратися – зараз це зовсім не вирок, і гарну посмішку можна отримати в будь-якому віці. У цьому допоможуть брекет-системи і мікроімпланти. Цим займається спеціальний лікар-ортодонт, який проведе діагностику і підбере правильне лікування.

Якщо ви панічно боятеся будь-яких втручань та больових відчуттів, у цьому випадку є вихід – медикаментозний сон або наркоз. Все це проводиться під наглядом фахівців.

Профілактика – перш за все

Крім лікування та реставрації зубів, існують різні профілактичні процедури: видалення зубного нальоту і каменю, професійна чистка, відбілювання зубів. Адже все-таки легше попередити проблему, ніж потім її вирішувати, а для цього без допомоги та консультації фахівців не обійтися. Головне памятати – боятися в сучасній стоматології абсолютно нічого!

Автор: Олеся Скачко
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: