Ціни на будівництво дерев’яних будинків зі зрубу: чинники, що впливають на ціноутворення

Ціни на будівництво дерев’яних будинків зі зрубу: чинники, що впливають на ціноутворення

фото remontbp.com

Натуральна деревина – це екологічно чистий матеріал, тому вона неспроста є одним із найкращих для будівництва.

На відміну від більшості сучасних будівельних матеріалів, дерево володіє корисними для здоров’я людини властивостями та приємним запахом.

Зведені із оциліндрованого брусу високої якості, дерев’яні будинки мають природну терморегуляцію. Вони – сучасні та престижні, з оригінальною конструкцією та на всі випадки життя: для постійного проживання, для дачі чи відпочинку за містом.

В будинках зі зрубу – комфортно і прохолодно влітку, тепло і затишно – взимку.

Одним із найбільш важливих питань, що турбує усіх замовників при прийнятті остаточного рішення щодо будівництва будинку, є його ціна.

На сучасному ринку ціни на зруби є досить різними і це абсолютно не дивно – https://derevodim.com.ua/price/build. Адже на їх формування впливають: розміри споруди, висота поверхів, товщина стін тощо. Щоб більш детально розібратися в питанні ціноутворення зрубу, розглянемо основні чинники, які на це впливають.

Отже, ціна на будинки з дерева залежить від:

1. Фундамент. Зведення будинку зі зрубу це чудова можливість зекономити на фундаменті, оскільки такий будинок важить відносно небагато та не потребує складного й глибокого фундаменту.

2. Особливості архітектурного рішення. Загальна конфігурація будинку, діаметр стінового брусу, кількість внутрішніх перестінків, висота першого та мансардного поверхів, форма та складність покрівлі, кількість вікон та дверей, особливості влаштування декоративних елементів, терас та балконів суттєво коригують кінцеву вартість будівництва.

3. Якість комплектуючих матеріалів, а саме: склопакетів, лакофарбового покриття, покрівельного матеріалу на дах, підлогового покриття і стель. Всі ці комплектуючі також впливають на кінцеву вартість будівництва. Адже, зазвичай, якість матеріалів тягне за собою пропорційне підвищення їх вартості.

4. Рівня готовності самого дерев’яного будинку на момент його здачі замовнику. Чим вищий рівень його готовності, тим відповідно буде вища вартість його за метр квадратний.

Ціна на будинки із бруса розраховується, виходячи з конкретного проекту. На основі проектної документації  складається кошторис, в якому буде підрахована вся вартість і весь обсяг роботи з будівництва будинку.

Тому, для того щоб отримати інформацію про повну вартість будинку потрібно прорахувати абсолютно все, що стосується матеріалів та особливостей конкретного проекту. Адже хтось обирає матеріали елітного класу, а хтось віддає перевагу природнім стінам із максимально натуральною текстурою.

Разом з тим, незважаючи на те, який проект чи комплектуючі матеріали Ви обираєте, кінцева ціна на будинок з бруса приємно Вас здивує. Адже, вона однозначно менша в порівнянні із цегляними чи бетонними аналогами.

Особливо це стосується опоряджувальних робіт, що виконуються назовні та всередині будинку, оскільки проводити їх необхідно в мінімальній кількості.

Компанія «ДеревоДім» є будівельною компанією-виробником, тому на будівництві дерев’яних будинків не має жодних додаткових націнок. Попередня ціна на будинок з дерева «під ключ» вказана на сайті компанії – https://derevodim.com.ua/price/build .

Більш точну вартість будівництва зрубу можна взнати лише після складання та погодження детального проекту, з врахуванням усіх нюансів планування будинку та витрат на опоряджувальні матеріали.