Душова кабіна: особливості вибору

Душова кабіна: особливості вибору

Вибрати зручну та функціональну душову кабіну сьогодні може кожен бажаючий. Серед десятків моделей на сайті https://allo.ua/ua/dushevye-kabiny/ можна підібрати варіант для маленької ванної, для стандартного приміщення, для приватного будинку. Розмір, форму, кількість функцій та інші особливості можна вибрати на будь-який смак.

Які бувають сучасні душові?

Душові кабіни відрізняються насамперед конструкцією, яка може бути: 

  • відкритою;

  • закритою;

  • комбінованою.

Відкрита — найпростіший варіант, який не має стелі, стін та піддону. Це конструкція, яку обмежують стіни ванної кімнати, а зливний отвір знаходиться на підлозі. Тому така душова відрізняється невисокою вартістю, але потребує професійних сантехнічних робіт. Вона займає мінімум місця та виконує лише основні функції.

Закрита конструкція передбачає стелю та стіни, може мати піддон різної висоти на форми. Такі моделі також можуть виконувати функцію ванної, якщо піддон достатньо високий та великий.

Комбінована конструкція найбільш дорога. Вона виконує різні додаткові функції, може бути обладнана як джакузі, тропічний душ тощо. Це справжній гідромасажний бокс, який потребує досить багато місця.

Душова для маленької ванної

Якщо ванна кімната маленька та тісна, варто вибрати прозору конструкцію, що займає мінімум місця. Прозорі стінки візуально збільшують приміщення, як і відсутність піддону. Розсувні двері також допомагають зекономити місце — для відкриття не треба додаткового простору, тому душову можна встановлювати майже впритул до меблів чи стіни.

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: