Гороскоп на 13–19 липня

Гороскоп на 13–19 липня

Колаж Бріани Янковської

Водоліям та Стрільцям – не дратуватися, Дівам і Левам – виявляти активність.

Вам буде важливо вміти налагоджувати контакти та відносини з людьми. Спробуйте стриматися від критики, але й відверто догоджати теж не варто. Можливі напади агресивності. Якщо надійде пропозиція, пов’язана з додатковим заробітком, поставтеся до неї серйозно. У вихідні спілкування з близькими людьми дасть додатковий заряд позитивної енергії. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

У роботі непогано б зайнятися новими й невивченими напрямами, а не тупцювати на одному місці. Але завжди уникайте радикальних рішень, нове повинне будуватися поступово. Складну ситуацію в особистому життя потрібно негайно вирішувати. Краще відверто поговорити, ніж мовчати та ображатися. Пам’ятайте про відповідальність за свої дії. Діти повинні перебувати під постійним наглядом, інакше в них можуть виникнути проблеми. У вихідні не сидіть вдома, завітайте до друзів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Ви в змозі розв’язати свої проблеми самі, і почати тут потрібно з того, щоб принаймні не створювати зайвих проблем іншим – відразу полегшає жити. Ваша енергія б’є ключем, ваші бажання здійснюються, ви рухаєтеся до потрібної мети, навіть якщо поки не помічаєте цього. Так що пора втілювати на практиці давно виплекану мрію, у вас усе вийде. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Ви сповнені задумів і сил для їх здійснення. На висоті буде ваша винахідливість і професіоналізм, завдяки яким ви заслужите повагу з боку колег. Варто поринути в дрібні проблеми та розв’язати їх без зайвих зусиль. Не завадить обережність у спілкуванні, є ризик вибовтати чужі секрети. У вихідні вас можуть осяяти нові цікаві ідеї та задуми. Постарайтеся зберегти душевну рівновагу, корисним буде спілкування з батьками. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

Чим активнішими ви будете, тим більшого успіху досягнете. Завдяки подіям набудете цінний практичний досвід. Якщо ви в чомусь будете сумніватися, не соромтеся поставити запитання, а навантаження потрібно розподіляти. У вихідні ви можете бути дуже вперті в непринципових питаннях, намагайтеся уникати категоричності у висловленнях. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

На вас чекає безліч важливих справ і відповідальних доручень, у ваших інтересах зайнятися ними серйозно. Можливо, вам потрібно вислухати чиїсь одкровення, збережіть почуте, та й сам факт такої розмови, у таємниці – вам будуть вдячні. Займіться реалізацією власних планів, відступи від наміченого шляху небажані. Сімейні й особисті проблеми можуть стати перешкодою для активної роботи. У вихідні постарайтеся вибратися на прогулянку за місто. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Перед вами буде стояти вибір, доведеться розв’язувати серйозні проблеми. Не варто накопичувати образи та розчарування, це лише ускладнить ваше життя. Найкраща тактика поведінки для вас – це спокійно робити свою справу, і ваші старання будуть обов’язково оцінені. Потерпіть, розпал страстей поступово буде слабшати. Робота в колективі принесе успіх, на вас чекають ділові та дружні зустрічі. У вихідні ви усвідомите, наскільки вам дорога кохана людина з усіма своїми недоліками та слабкостями. Приділіть більше часу спілкуванню з нею. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Час сприяє розв’язанню всіх ваших проблем. У вас з’явиться можливість робити те, що вам хочеться, а не тільки бути зобов’язаними перед іншими. Ви зможете впоратися з усіма труднощами й відчути себе переможцем. На вас чекає солідний прибуток. Якщо ви задумали поміняти роботу, то здійснюйте свої задуми, вам надійде дуже вигідна пропозиція. В особистому житті на вас теж чекають радикальні та приємні зміни. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Усі справи пройдуть успішно, якщо ви зумієте зберегти добрий настрій. Варто з обережністю поставитися до компліментів від людей, з якими вас зводять ділові питання. Не дозволяйте собі розслабитися й перейти на довірчий тон – цим можуть скористатися вам на шкоду. Та й взагалі неслужбові відносини з колегами не рекомендуються. Уникайте й службових романів. У вихідні можливі негаразди можуть змусити вас відступити, вважайте це маневром і не опускайте рук, якщо навіть доведеться починати все заново. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Чудовий тиждень. Зараз ви можете розкрити свої здібності і яскраво й талановито виявити свою натуру. Ви відчуєте приплив сил і енергії, завдяки яким впораєтеся з усякою роботою, за яку візьметеся. Єдине, від чого варто втриматися, так це від участі в нових проектах і сумнівних ділах. У вихідні влаштуйте пікнік за містом, покличте друзів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Важливо не дратуватися й не зневірятися в собі. Не звертайте уваги на «підколки» «доброзичливців», у вас усе вийде. Відчувши смак до новизни, ви вирішите для себе щось важливе, однак не поспішайте повідомляти про це, оскільки ситуація може змінитися. Не звертайте уваги на розмови за спиною. У вихідні займіться домашніми справами, щоб відігнати настирливі неприємні думки. Родичам може знадобитися ваша допомога. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

Ви ще не встигнете насолодитися досягнутим, як труба покличе на скорення нових вершин. Вам навряд чи доведеться відпочити від праведних праць, швидше, навпаки, життя обіцяє більшу, ніж звичайно, активність багато в чому. Для втілення в життя всіх планів, які ви встигнете придумати, вам знадобиться сприяння начальства й допомога надійних друзів. Зосередьтеся на головному, безжалісно відкидайте непотрібне. У вихідні запросіть гостей і повеселіться від душі. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Автор: Інна Можейко
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: