Гороскоп на 15–21 червня

Гороскоп на 15–21 червня

Колаж Бріани Янковської

Овнам та Тельцям зірки радять більше спілкуватися, а Стрільцям та Близнюкам – зберігати спокій.

Ви можете одержати привабливу ділову пропозицію. Імовірні знайомства з корисними людьми. Якщо ви будете доволі зосередженими та уважними, то вам забезпечений успіх у професійній сфері. Намічається розв’язання, хоча й трохи хворобливе, серйозної проблеми, яка вже давно турбує вас. Можливо, з’явиться шанс знайти джерело додаткового заробітку. У спілкуванні з близькими людьми будьте максимально тактовними, сімейні сварки зараз ні до чого. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Т

Приділяйте особливу увагу спілкуванню з протилежною статтю. Це потрібно не тільки для особистого життя, але й для кар’єри. Вас може порадувати несподіване визнання ваших професійних послуг. Ваша впевненість у власних силах зробить усе за вас. У вихідні варто переглянути свою стратегію стосунків з рідними, насамперед – з дітьми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Терпіння, спокій і віра в краще допоможуть вам добитися бажаної мети. Просто робіть те, що приносить вам задоволення, і ви навіть не встигнете помітити, як усі перешкоди на вашому шляху, на щастя, зникнуть. Здійсняться навіть ті мрії, які здавалися недосяжними. На вас чекають ніжні освідчення в коханні та безліч приємних подарунків. Влаш­туйте для себе та своїх близьких свято, ви його заслужили. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Покажіть навколишнім свої найкращі якості, їх неодмінно оцінять. Ваша непередбачуваність чарівна, але вона іноді може бути втомливою. Не варто робити ставку на минулі стосунки. На вас чекає нове кохання. Не намагайтеся розв’язати свої та чужі проблеми заразом, інакше відчуєте занепад сил. У вихідні ретельно обмірковуйте свої слова, перш ніж висловлюватися. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Не нехтуйте дрібницями, розв’язання, здавалося б, незначних питань може дати несподіваний позитивний результат. Бажано перестати розчинятися в потоках емоцій та взятися до справи. Але варто добре все продумати, безсистемні кроки успіху не принесуть. Пошук нової роботи може увінчатися успіхом. В особистому житті можливі ревнощі та сварки. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Краще менше говорити та більше робити. Вас може підстерігати добре замаскований обман. Доведеться діяти спонтанно, постарайтеся не заморочуватися. У вихідні ваші плани можуть несподівано змінитися, це, швидше за все, буде пов’язано з багатообіцяючими поїздками або зустрічами. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Тиждень спокійним не буде, вам доведеться миттєво реагувати на швидко мінливу ситуацію. Будьте мобільнішими, не бійтеся змін. Вкрай важливо постійно бути на зв’язку й не спізнюватися. Друзі охоче допоможуть вам, можете розраховувати на їх пораду, час і навіть частково на фінанси. Від вашої ініціативності особливо багато чого буде залежати. У вихідні почнуть плавно та успішно розвиватися, здавалося б, нездійсненні проекти. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Вдалий період. Ваша інтуїція дозволить вам знайти корисні зв’язки, зробити важливий професійний вибір. Ви зможете знайти душевну рівновагу, відчути впевненість у власних силах і визначити мету на найближче майбутнє. Не розпорошуйтеся, зосередьтеся на найголов­нішому та важливому. На вас чекає успіх у справах і прибуток, але не забувайте й про задоволення, які дарує кохання, ніжність і турбота. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Ваша ініціатива й наполегливість дозволить вам подолати всі підводні камені. Можлива плутанина й зміна пріоритетів. Не засмучуйтесь – усі зміни до кращого. Вельми вдалий час для справ, які можна швидко завершити. Наприкінці тижня, схоже, доведеться боротися з дратівливістю і налаштовуватися позитивно. Це шлях до успіху. Вихідні бажано присвятити родині та домівці. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Вас обрадують хороші події. На роботі краще бути непомітними і не привертати до себе уваги. Постарайтеся зайвий раз не потрапляти на очі начальству. Стежте за тим, кому й що говорите, інакше можете зіткнутися з проблемою перекрученої інформації. Поринаючи в проблеми на роботі, не забувайте про домівку. Заплануйте на вихідні пікнік на природі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Імовірні істотні, але переборні труднощі. Непередбачені затримки й немислимі запізнення будуть здатні понизити ваш авторитет, а пояснення нічим не допоможуть. Ваша впертість і гординя можуть затягти ситуацію на тривалий тремін або призвести до небажаних змін. Відчуття ж гармонії прийде як результат розв’язання проблем. У вихідні займіться облаштованістю будинку. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Включаючись у роботу над реалізацією не своїх планів, вам слід адекватно розраховувати сили й можливості, та й свій інтерес. Ви будете схильні їх привселюдно перебільшувати. Наслідки ж такої помилки вгадати нескладно. Вас можуть завалити роботою, але все-таки не варто вихлюпувати емоції на навколишніх. Постарайтеся провести більше часу в колі дійсно близьких вам людей, витрачати енергію на сторонніх – недозволена розкіш. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: