Гороскоп на 18–24 травня

Гороскоп на 18–24 травня

Колаж Бріани Янковської

Терезам та Скорпіонам зірки обіцяють фінансовий успіх, а Левам та Рибам рекомендують не дратуватися через дрібниці.

Варто задуматися про зміну пріоритетів. Можливо, вам доведеться робити те, що раніше не робили. І краще не панікувати, а навчатися нового. Можливі конфлікти на роботі, тому добре б поменше спілкуватися з колегами й менше потрапляти на очі начальству. Можуть втілитися найтаємніші плани та задуми. У вихідні з’явиться більше вільного часу, а справ і спілкування буде набагато менше. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

Успіх можливий, але потребуватиме більше витрачання сил і часу. Ви повинні розраховувати тільки на себе. Постарайтеся піти на здоровий компроміс з діловими партнерами та колегами, врахувати всі інтереси. Темп роботи краще не збільшувати, а навпаки, знизити, якщо так вам буде зручніше. У вихідні ви ризикуєте стати жертвою брехні та лестощів. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Ваші нові проекти одержать додатковий поштовх, і ви ще на один крок наблизитеся до своєї мети. Усе виявиться на краще. Цікаві ідеї та нестандартний підхід дозволять поліпшити ваш добробут. У вихідні варто побути на самоті або в оточенні близьких людей. Ви переконаєтеся, що вас люблять і цінують. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Починається сприятлива смуга, виникне шанс для просування кар’єрними сходами. З’являться нові плани, перспективи, ідеї, звісно, покращиться й настрій. На вас чекають приємні події в особистому житті. У вихідні ви будете зайво емоційні, краще звести до мінімуму необов’язкові контакти. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

У вас буде шанс розв’язати чужу проблему й одержати щиру подяку. Не виключені конфлікти в родині. В особистому житті можливі проблеми, пов’язані з надмірною зайнятістю на роботі. У вихідні бажано бути осторонь від подій, краще спостерігати, а не діяти. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Наступає складний період, який вимагатиме від вас швидких і важливих рішень. Імовірні непередбачені обставини, які можуть зруйнувати ваші плани. Але все-таки удача буде з вами, особливо якщо ви не будете різко та раптово міняти власні рішення. У вихідні рідні будуть чіплятися до вас з найменшого приводу, а ви постарайтеся зберегти мир у родині. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

На роботі справи йдуть вельми благополучно. Імовірний успіх у фінансових справах і в бізнесі. Але ви не зможете позбавитися відчуття, що вам чогось не вистачає. Обережніше з інформацією, особливо, якщо вона стосується вас особисто. Краще не говорити зайвого. Займіть вичікувальну позицію і робіть усе за можливістю обдумано та мудро. В особистому житті можливі розчарування й несподівані зміни. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Варто зайнятися встановленням тісніших контактів з колегами, це допоможе втілити в життя ваші грандіозні плани в побудові кар’єри. Ви здатні зачарувати кожного, люди готові вам допомагати й вірити вам. На вас чекає солідний прибуток і навіть багатство, яке ви чесно заробили. До того ж вам пощастить у коханні. На вас чекає чимало ніжних освідчень. Проводьте більше часу вдвох з коханою людиною. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Вам просто необхідно бути уважнішими в діях і словах. Пошук золотої середини взагалі має стати основним вашим заняттям у ці дні. Ніяких зайвих фраз і необдуманих учинків. Інакше на вас чекають малоприємні наслідки. З’явиться можливість управляти ситуацією, впливати на події в найближчому майбутньому. Зустріч з друзями у вихідні обіцяє чимало приємних моментів. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Вам буде непросто усвідомити, що саме ви робите не так. Займатеся краще дрібницями, а також справами, у яких помилитися неможливо. Сприятливі контакти з колегами здалеку. У вихідні можуть виникнути складнощі у відносинах з друзями, деякі з них можуть повестися зовсім не так, як ви очікуєте. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

Зросте обсяг роботи, але виконуйте тільки те, що вам до снаги. Не варто звалювати на себе зайвий тягар відповідальності. Хоча зараз рівень вашої працездатності настільки високий, що навколишнім не вгнатися за вами. Постарайтеся не нав’язувати свою думку, це може призвести до конфліктної ситуації. У сімейному житті все буде не так, як вам хочеться. Але доведеться прийняти ситуацію. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Намагайтеся бути стриманішими і не дратуватися через дрібниці. Не варто приймати серйозних рішень, небажано планувати ділові зустрічі та переговори. Робота буде віднімати у вас багато часу, а сімейні справи, судячи усього, можуть опинитися майже на останньому місці. Але ж дітям знадобиться ваша допомога. У вихідні придбайте для дому щось необхідне, і ваш настрій покращиться. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

Читайте також: Якщо часто болить голова: 6 порад, що робити 

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: