Гороскоп на 19–25 жовтня 2020 року

Гороскоп на 19–25 жовтня 2020 року

Колаж Бріани Янковської

Левам та Водоліям зірки радять не поспішати, а Дівам – зосередитися на одній важливій справі.

ОВЕН

Сприятливий час для чогось нового й незвіданого. Пора міняти свої погляди на життя й позбуватися старих стереотипів. Не бійтеся братися за довгострокові проекти, варто розширити закордонні контакти. Друзі поруч з вами, вони допоможуть у просуванні службовими сходами. Допоможіть колегам по роботі, але не давайте нікому сідати собі на шию. У вихідні не забувайте про приємне світське товариство. Обережніше зі спокусливими пропозиціями. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ

Робота просто бігає за вами, і якщо ви вчасно не ухилитеся, вам доведеться працювати не тільки за себе, але й за того хлопця. Імовірні затримки в справах, через які ви втомитеся й почнете нервувати. Краще нічого не відкладати, зробіть усе тут і зараз. У вихідні ви розгорнете ділову активність удома і впораєтеся з накопиченням проблем одним махом. Чим більше ви будете хвалити близьких людей, тим щасливішими станете самі. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

БЛИЗНЮКИ

Постарайтеся не прискорювати події й приймати їх такими, які вони є, намагаючись не занадто прикрашати картину як рожевими, так і чорними тонами. Головне – не метушитися і спокійно розв’язувати всі проблеми. Саме зараз у вас є всі шанси на успіх. Очікується солідний прибуток. У вихідні можливе знаходження справжнього кохання та великого особистого щастя. Відпочиньте за містом на природі. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РАК

У вас є всі шанси здійснити бажане, але рішучості буде бракувати. Беріть кого-небудь у компанію, так буде простіше. На запитання навколишніх, які прагнуть бути в курсі всіх подій вашого особистого життя, краще не відповідати, щоб не провокувати пліток. Варто поспілкуватися з начальством, ви можете бути йому корисними, що просуне вас на новий щабель кар’єрних сходів. Усі успіхи у вихідні – це результат ваших здібностей і зусиль, що б вам із цього приводу не намагалися сказати. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ

Ви, як завжди, занадто поспішаєте! Жити на цьому тижні потрібно трохи повільніше, інакше в поспіху знову наробите дурниць. Емоції в окремі хвилини можуть виливатися через край. Наполегливість і впевненість у собі дозволять зрозуміти й відчути найменші зміни навколо вас. Будьте обережними, вам може зашкодити підвищена конфліктність і дратівливість практично через дрібниці. Це може вилитися у різкі слова та вчинки. Постарайтеся у вихідні змінити цю ситуацію на краще. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ДІВА

Вам необхідно зосередитися на одній, найважливішій, справі. Ви самі повинні визначити, на якій саме. Краще знизити темп роботи, щоб уникнути перевтоми. Постарайтеся зрозуміти опонентів, прислухайтеся до їх думки. Можливо, вам варто змінити сприйняття ситуації, яка створилася. Вас порадують зустрічі з друзями. Не забудьте заглянути у вихідні в найближчі магазини, шопінг підніме вам настрій. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

Змагання з несподіваними конкурентами може поглинути всі ваші думки, постарайтеся вчасно зупинитися, тоді у вас з’являться всі шанси на успіх. Не рекомендується займатися справами, які вимагають великої відповідальності. Вам буде важко зосередитися. У вихідні вас можуть запросити на зустріч в якесь елітарне товариство. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН

Навряд чи вам удасться побути на самоті, навіть якщо ви цього дуже захочете. Ви всім потрібні й доволі затребувані. Зате ви точно добре заробите й можете знайти гідних союзників у реалізації вашого практично геніального проекту. У вихідні на вас чекає вулкан пристрастей і емоцій, на щастя, позитивних. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Тиждень загалом конструктивний та сприятливий для вас. Чекайте підвищення по службі. Виявляйте менше активності на роботі, краще займіться побутовими питаннями, буденними домашніми справами й не приймайте швидких рішень. Будьте обережними, спілкуючись з колегами по роботі, ви можете сказати зайве. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

КОЗЕРІГ

Вас очікує безліч цікавих зустрічей, а нова інформація буквально рине на вас, як з рогу достатку. Не приховуйте від навколишніх свої численні таланти. До того ж у вас можуть прокинутися зовсім нові несподівані здібності. У вихідні постарайтеся втриматися від критики і пліток. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ

Займіть вичікувальну позицію, будьте готові до компромісів. Можливі поїздки, зустрічі з друзями, партнерами з бізнесу. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і фортуна буде до вас прихильна. Ваше красномовство буде добре поєднуватися із чарівністю, ви зумієте багатьом сподобатися. На роботі можливий аврал. У родині не все гладко, можливі суперечки, пов’язані з дітьми, а також взаємні претензії матеріального характеру. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

РИБИ

Ви можете виправити помилки, які були допущені у стосунках з близькими раніше. Хороший настрій і позитивні емоції, які ви випромінюєте, будуть притягати до вас людей, як магніт. Багатий цікавими зустрічами та перспективними знайомствами період. Постарайтеся, незважаючи на оптимістичний настрой, реально оцінити свої сили й не перевантажувати себе зайвими турботами. Вихідні краще провести на самоті й відпочити від суєти. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: