Гороскоп на 20–26 липня

Гороскоп на 20–26 липня

Колаж Бріани Янковської

Овнам та Скорпіонам зірки радять більше відпочивати, а для Козерогів та Риб, навпаки, настає період бурної плідної діяльності.

Сприятливий період для відпочинку на природі та налагодження особистого життя. Втім, про роботу теж не варто забувати, важливо не спізнюватися, приходити вчасно. Однак не потрібно намагатися завоювати репутацію трудоголіка, ваші зусилля не оцінять. Оригінальність, жвавість і дипломатичність дозволять вам упоратися з багатьма проблемами. Будуть удало складатися справи, які потребують творчого підходу. У вихідні зважте на плани навколишніх. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Небажано братися за нові проекти або давати згоду на участь у якихось авантюрах. Будьте обережними, є небезпека в певних ситуаціях переоцінити свої сили. Постарайтеся не йти від відповідальності в робочих питаннях. Вам ніхто не пропонує розв’язувати їх самим. Від вас потрібно тільки одне: не звалювати на інших те, що буде покладено на вас. У вихідні можлива переоцінка цінностей і розчарування в коханій людині. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

У вас величезна кількість цікавих ідей і нових планів, але необхідно зосередитися на найперспективніших, тоді вдасться втілити їх у життя. У вас з’явиться нове джерело доходу. Є ймовірність, що вам доведеться зайнятися житловим питанням. Не забувайте про особисте життя, у цій царині на вас чекають грандіозні зміни, до того ж на краще. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Вам необхідно звернути на роботу пильну увагу, зараз є шанс зміцнити свій авторитет. Багато часу доведеться присвятити розв’язанню сімейних проблем, у вас буде активне особисте життя. Бажано не планувати нічого серйозного. Вихідні – хороші дні, коли можливі зустрічі з приємними людьми, розваги й походи в гості. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Кар’єрні можливості, які відкриваються перед вами, радують, але не варто демонструвати перевагу перед товаришами по службі. Плідно пройдуть ділові зустрічі та переговори. Ви будете занадто запальні. Зустріч з новими цікавими людьми допоможе розслабитися й дозволить повеселитися від душі, а це вам необхідно. У вихідні не відмовляйтеся від пропозиції піти в гості. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Може завершитися важливий етап у вашій кар’єрі, не варто поспішати з прийняттям рішень. Ретельно зважте всі шанси. Не рекомендується різко реагувати на негативні висловлення на вашу адресу, нехай навіть зовсім недоречні. Допомоги та підтримки чекати не варто, розраховуйте тільки на себе. Можливі різкі перепади настрою. У вихідні можуть виникнути проблеми в особистому життя, ви можете дізнатися про зраду. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Ви не просто повинні, ви будете змушені доводити до завершення практично всі початі справи. Приплив сил дозволить у буквальному значенні зрушити гори, можуть втілитися в життя навіть найнездійсненніші мрії. Головне – не сумнівайтесь, бо все залежить від вас. Вихідні дні краще провести за містом, подалі від суєти. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

За можливістю зведіть обсяг роботи до розумного мінімуму і більше відпочивайте. Ви й так отримаєте солідний прибуток. Важлива справа потребує від вас рідкісної зосередженості й швидкості дій. Однак потім добре б розслабитися та зайнятися особистим життям. Це принесе вам чимало задоволень. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

На ваші плечі ляже місія миротворця: на роботі, серед близьких людей і друзів. Прислухайтеся до голосу інтуїції, можливо, саме вона підкаже вам, як діяти далі і яку мету поставити. Постарайтеся хоча б зобразити бурхливу діяльність, адже ви опинитеся в полі зору начальства. Не варто поспішати з нововведеннями: вони, звичайно, корисні, але поки що несвоєчасні. Вихідні проведіть на пляжі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Сприятлива всяка трудова діяльність. Тиждень пройде у турботах з підготовлення до чогось важливого. Впорядковуйте свої дії, витративши якийсь час на планування, і вам удасться впоратися з усім без суєти й запізнення. Робота буде результативною, що чудово позначиться на вашому настрої і зміцнить ваш авторитет. У заняттях і стосунках, які б ви вважали за краще не виставляти на загальний огляд, необхідно виявити неспішність і холоднокровність. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Ви будете приваблювати до себе навколишніх добротою, мудрістю та щирим бажанням прийти на допомогу у важку хвилину. Однак не дозволяйте сідати собі на шию. Слушний час для активних дій, ваша працездатність себе виправдає. У вихідні краще не встрявати у дискусію, що переростає в суперечку близьких людей, адже все одно ваш голос не буде вирішальним. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Вам, швидше за все, доведеться цілими днями розгрібати проблеми, які накопичилися. Головне – не запускати поточних справ, інакше до кінця тижня вантаж стане непосильним. Початок тижня може поплутати всі плани й задуми, але незабаром настане прояснення. Є ймовірність обману і брехні. Не вірте малознайомим людям, та й давні приятелі можуть виявитися хитренькими. Довіряй, але перевіряй. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: