Гороскоп на 26 жовтня – 1 листопада 2020 року

Гороскоп на 26 жовтня – 1 листопада 2020 року

Фото: saratov24.tv

Діву та Близнюків очікує приплив сил, у Скорпіонів та Козерогів – кар'єрний ріст, а Левам краще не ризикувати.

ОВЕН

Вам доведеться задуматися про те, що робити з тим становищем, якого ви досягли. Певно, ви зрозумієте, що використовуєте далеко не всі свої можливості. Постарайтеся не присвячувати майже весь свій час роботі, розплануйте свій тиждень, не забуваючи про особисте життя. У вихідні бажано знизити до мінімуму робоче навантаження й по можливості викроїти собі час на відпочинок. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕЛЕЦЬ

Сприятливий період для підвищення вашого професійного рівня, однак робота може зайняти занадто багато часу. У вас стільки енергії та ентузіазму, що навколишнім не вгнатися за вами. Постарайтеся не нав’язувати свою думку колегам, це може призвести до конфліктної ситуації. Обстановка вдома у вихідні буде благотворно впливати на вас. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ

Ви здатні розв’язати багато проблем, які до цього заганяли вас у глухий кут. У навколишніх навіть може виникнути бажання перекласти свої труднощі на ваші плечі, такі спроби необхідно вчасно припиняти. В особистому житті у вас починається смуга везіння. Для вас можуть відкритися нові перспективи, але не поспішайте, дозвольте подіям протікати в природному руслі. У вихідні все складеться саме так, як ви хочете. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

РАК

Ви можете виявитися об’єктом підвищеної уваги, не дозволяйте нерішучості та зайвій скромності перешкодити вам витягти з цього всю можливу вигоду. Але не намагайтеся підказувати людям місце, де вони повинні знаходитися за вашими задумами: це принесе більше шкоди, ніж користі. Можливо, під тиском обставин ви зміните свою точку зору. В особистому життя все складається вельми добре. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

ЛЕВ

Поступово зростає ваш авторитет, оточуючі готові слухати ваші поради. Але постарайтеся не звалювати на свої плечі чужі проблеми. Вас може чекати дуже гостра боротьба з конкурентами. Бажано не ризикувати без вагомих причин. Постарайтеся не планувати у вихідні далеких поїздок, проведіть час удома, відпочиньте. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ДІВА

Ви відчуваєте приплив сил, відчуваєте себе лідером, що в душі лестить вашому самолюбству. На роботі це зовсім природно, а от вдома краще позбутися начальницьких ноток й бути простішими та зрозумілішими для близьких людей. Можливі сварки, нерозуміння й перешкоди на вашому шляху. Але ви зможете блискуче упоратися із ситуацією, якщо говорити будете переконливо та аргументовано. У вихідні відкрийте двері для гостей, вони принесуть вам благі зміни. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ТЕРЕЗИ

Успіх прийде, але тільки якщо ви готові його чекати й бути терплячими. Вам потрібно багато працювати, зате з’явиться можливість виявити всі найкращі якості в діловій сфері. Про відпочинок краще не думати, щоб зайвий раз не засмучуватися. У вихідні бажано остерігатися суєти, агресивності та самовпевненості, як у власних діях, так і з боку навколишніх. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН

Новий тиждень ви зустрінете з піднятим настроєм! Життя, що називається, налагоджується. Успіхи в професійній діяльності і солідний прибуток порадують вас. Але ви були настільки захоплені роботою, що кохана людина дуже скучила – їй бракує вашої уваги. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Може з’явитися шанс просунутися кар’єрними сходами. У вас з’явиться чимало способів добитися бажаного, було б чого бажати. Небажано затівати сварки й конфлікти, краще миритися з випадами недоброзичливців, просто не помічаючи їх. У вихідні варто відпочити подалі від дому, бажано змінити обстановку якнайбільш кардинально. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

КОЗЕРІГ

Наступає сприятливий час для кар’єрних досягнень, але для цього вам доведеться зосередитися на роботі. Краще не планувати ділових зустрічей  і переговорів з партнерами, і вас навряд чи підтримає начальство. Виявіть рішучість і активність, а якщо виникнуть якісь неточності, то найближче майбутнє розставить усе по своїх місцях. Не відмовляйтеся у вихідні від зустрічі з друзями. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ

У вас з’явиться шанс провести роботу над помилками, щось виправити, з кимсь помиритися. Очікується повільний, але сталий професійний ріст. Ви можете бути занадто дратівливі й критичні. Постарайтеся не розслаблюватися і не ризикувати своєю професійною репутацією. У вихідні ви можете випасти з ритму; імовірні труднощі в поїздках і в спілкуванні, поломки речей і невиконані зобов’язання. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РИБИ

Вас можуть порадувати втішні ділові пропозиції. Однак у цього є і негатив, з радощів ви можете звалити на себе непосильну ношу. У результаті ви одержите не так уже багато, а вимотаєтеся сильно. Тримайте в таємниці ваші наміри, поменше говоріть про те, що збираєтеся робити. У вихідні слід контролювати не тільки свої дії, але й думки – інакше можна затужити. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: