Гороскоп на 27 квітня – 3 травня

Гороскоп на 27 квітня – 3 травня

Колаж Бріани Янковської

Спокій, тільки спокій: на цьому тижні Раку, Скорпіону і Терезам краще виявити витримку, Діві – згладжувати гострі кути з начальством, а Рибам слідкувати за висловлюваннями.

Зараз добре налагоджувати ділові зв’язки. Зберігайте спокій і впевненість. Не панікуйте, навіть якщо почуєте не дуже приємні новини. Цей період пройде під знаком інтуїції та вміння аналізувати ситуацію. На вихідні краще нічого не планувати й залишитися вдома. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

Тиждень краще присвятити підготовці до рішучих дій, які на вас чекають. Зараз важливо не вплутуватися в авантюри, які обіцяють чудові перспективи. Уникайте непотрібних контактів. Хороші результати дасть спільна творчість, але не варто проводити час у великій і шумній компанії. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Ви будете сповнені сил і налаштовані на творчу хвилю. Вам буде щастити на потрібних людей. Ваше особисте життя зміниться на краще, причому без зусиль з вашого боку, просто обставини складуться на вашу користь. З’явиться шанс вирішити практично невирішувальні завдання, заразом враховуючи інтереси оточуючих. Ви будете спокійні, гармонійні та кохані. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Терпіння, ваші знання та вміння багато і з азартом працювати дозволять вам виявити себе справжніми професіоналами. Незважаючи на дрібні розбіжності й затримки в справах, не відступайте від задуманого плану, і всі проблеми улагодяться. Вірте в себе й у близьких людей. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Будьте обережними з новою інформацією. Ваші досягнення – це дуже похвально, але прийшов час рухатися вперед, до нового і вельми цікавого. Щоправда, доведеться робити те, чого ви раніше не вміли. Намагайтеся не втягуватися в конфліктну ситуацію. Згадайте про своїх рідних, зараз непоганий час для примирення й поновлення стосунків. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Вам знадобляться такі якості, як завбачливість і вміння миттєво приймати рішення. Ваші відносини з начальством можуть ускладнитися, чекайте претензій і конфліктних ситуацій. Намагайтеся згладжувати гострі кути. Ділові переговори можуть виявитися вельми плідними. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

Вам до снаги розв’язати не тільки свої завдання, але й деякі проблеми оточуючих. Щоб привернути до себе людей, посміхайтеся й будьте активнішими. Наполегливість у досягненні мети приведе до хороших результатів. Тримайте під контролем свої почуття, не давайте виходу агресії. Намагайтеся менше бувати в шумних компаніях, надавайте перевагу родинному колу. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Налаштовуйтеся позитивно. Постарайтеся спокійніше ставитися до несподіваних змін ситуації. Усе, що робиться, буде на краще. Ви встигнете дуже багато, заробите велику суму грошей. З’явиться можливість одержати потрібну інформацію, яка дозволить розширити ваші можливості. Приємні події можуть відбутися з вашими дітьми. Вас порадує особисте життя. Нарешті ви будете саме з тією людиною, яку кохаєте. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Якщо ви не будете підганяти події або виявляти зайву нервозність і нетерпіння, то тиждень обіцяє бути спокійним та стабільним. Бажано поступово завершувати початі справи, без поспіху й суєти. Родина й друзі підтримають і допоможуть вам у ситуації, що склалася. У вихідні не виключені приємні несподіванки. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

На вас можуть звалитися і проблеми, і успіхи одночасно. Це вас трохи заплутає. Життя може повертати вас до тих же справ і труднощів, які ви, здавалося, вже подолали. Не страшно, адже ви вже знаєте, як вирішувати ці завдання. Вас буде супроводжувати фінансовий успіх. Вихідні краще провести вдома. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

На роботі на вас може очікувати удача, у багатьох питаннях ви будете просто незамінні. Однак, відчувши приплив енергії, не варто хапатися за багато справ відразу, краще зупинитися на чомусь одному, найбільше для вас значущому. Присвятіть вихідні сімейним справам і дітям, їм необхідне тісне спілкування з вами. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

Дуже напружений тиждень, вам доведеться приймати нові виклики та справлятися з незнайомими завданнями. Вам можуть запропонувати цікаву роботу. Через необережне слово у вас можуть ускладнитися відносини з близькими або колегами. Можуть спливти старі образи. Ви можете розраховувати на допомогу й підтримку друзів. Присвятіть облаштуванню свого будинку хоча б вихідні. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Читайте також: Як зробити захисну маску власноруч 

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: