Гороскоп на 28 вересня – 4 жовтня

Гороскоп на 28 вересня – 4 жовтня

Колаж Бріани Янковської

Овни та Козероги на цьому тижні фонтанують енергією, а Тельців очікує несподіванка.

ОВЕН

Ваша невгамовна енергія не дозволить сидіти на місці. Однак намагайтеся все ж планомірно просуватися до важливої мети. У вас з’явиться можливість обернути собі на користь будь-який збіг обставин, якщо тільки вам не завадить поспіх. Навколишні будуть частіше помічати й гідно оцінювати ваші здібності. Почнеться цікавий і багатообіцяючий період, який порадує вас появою нових друзів. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ

Незапланована зустріч може привести до укладання вигідної ділової угоди. Постарайтеся згладити конфліктну ситуацію на роботі, і ваш авторитет зросте, до вас почнуть прислухатися колеги й начальство. Якщо ви сімейна людина, то, плануючи покупки й поїздки, не забудьте про побажання вашої другої половинки. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

БЛИЗНЮКИ

Прекрасний період для народження нових ідей і сміливих проектів, ваші плани втілюються в життя. Перед вами може постати вибір: починати нове або продовжувати старе. Подумайте, що для вас важливіше, і постарайтеся прийняти правильне рішення. Можуть відбутися цікаві знайомства. У вихідні добре б відправитися в романтичну подорож, яка вам подарує незабутні враження. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

РАК

Постарайтеся не гнатися за чимсь більшим, інакше ви ризикуєте втратити те, що вже маєте. Потрібно максимально зосередитися на тому, чим ви займаєтеся в цей момент, адже краще робити одну справу, але добре. Не кваптеся з якими-небудь рішеннями. У вихідні постарайтеся співвіднести свої бажання з планами близьких людей і вибрати шлях, що пролягає «золотою серединою». Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ЛЕВ

Сприятливий час для розв’язання старих проблем або створення нових. Постарайтеся бути стриманішими й не псувати відносини з начальством та колегами. Намагайтеся раціонально витрачати свої енергетичні ресурси. Поринаючи в роботу, не забудьте ввечері виринути з виру справ і завдань. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ДІВА

Вас може понадити щось нове – люди, робота або переїзд в інше місто. Але все це ненадійно. Очікування ризикують бути обманутими. Якщо ви незадоволені складними обставинами, то спробуйте що-небудь змінити в собі, усе інше зміниться саме. Можливі непогодженості, які будуть заважати професійному успіху. Не відмахуєтеся від цих дрібниць, а розв’язуйте проблему по суті. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

Грандіозних успіхів на роботі поки що не передбачається, швидше, з незалежних від вас обставин, хоча творчий потенціал ваш доволі високий. Не намагайтеся осягнути неосяжне, об’єктивно розраховуйте свої сили. Непогано перевірити деяких ділових партнерів на надійність. Зате в особистому житті можливі приємні зміни. Сил і енергії зараз багато. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СКОРПІОН

Ви отримаєте значний прибуток і зможете прийняти важливе та відповідальне рішення, яке відіб’ється на вашому особистому житті. Цілком можливо, що ви зробите комусь неоціненну послугу, зробите щасливою кохану людину, та й себе теж. У вас вийде довести свою надійність і незамінність. Зараз час виконання ваших заповітних бажань. Так що не бійтеся мріяти й укладати великі плани. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Обережніше з перевантаженнями, хоча ваш запал в ім’я роботи вельми похвально. Ваші професійні справи йдуть доволі успішно, чекайте на премію. Ви швидко впораєтеся з проблемами й підкинете начальству цінну ідею. Активність і інтуїція можуть допомогти досягти високих результатів. У вихідні вам у всьому буде щастити, буде чудовий настрій. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

КОЗЕРІГ

Ви маєте чудовий вигляд, явно на піку своєї форми. Однак важливо не лінуватися, бути активними, займаючись своєю красою й здоров’ям. Імовірні конструктивні й багатообіцяючі ділові зустрічі. Але постарайтеся нікого не присвячувати у ваші плани й задуми. Конкуренти не дрімають. До того ж особливо це може торкнутися вашого особистого життя. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ

Ви зараз не занадто активні й рішучі. Настав час сумнівів і переоцінки цінностей. Утім, деякі виниклі труднощі не стануть перешкодою для прояву вашого професіоналізму, а от із власною упертістю доведеться поборотися. Постарайтеся зберігати добрі стосунки в родині, навіть якщо вам доведеться піти на поступки. Спілкуючись із колегами по роботі, будьте коректні у формулюваннях. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

РИБИ

На роботі можливі суєта й термінові справи, які потрібно було закінчити ще вчора. Зверніться по допомогу до колег, разом вам швидше вдасться розв’язати проблеми. В особистому житті ймовірні ревнощі, образи і сварки. Постарайтеся у вихідні наповнити свій будинок теплом і турботою про близьких людей, щоб вам було затишно разом. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: