Гороскоп на 7–13 вересня 2020 року

Гороскоп на 7–13 вересня 2020 року

фото utro.ru

На Раків чекає успіх у професійній сфері, Стрільцям бажано не розслаблятися, а Водоліям краще прислухатися до порад оточуючих.

ОВЕН

Зробіть висновки та проаналізуйте зміни, що відбуваються у вашому житті. Зараз удалий період для розкриття своїх здібностей. Вас буде супроводжувати хороший настрій, можна сміливо втілювати в життя найавантюрніші плани, не боючись ускладнень. У вихідні будьте обережними, не вірте влесливим розмовам і компліментам. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ

Ділова поїздка може відкрити перед вами нові перспективи. Є шанс, що удача посміхнеться вам, також можливий зліт кар’єрними сходами. Ризиковані справи завершаться успішно в тому випадку, якщо ви правильно розрахуєте свої сили і не будете покладати великі надії на чиюсь допомогу. Не відволікайтеся, робіть свою справу і дайте іншим займатися своїми ділами. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ

Ваша інтуїція принесе вам удачу, тільки не втрачайте таких якостей, як рішучість і зібраність. Приваблива поропозиція може надійти від вашого давнього друга. Не бійтеся брати на себе відповідальність, і ви виграєте. Намічена поїздка пройде дуже продуктивно й порадує вас. Наступає слушна мить для серйозного життєвого вибору. У вихідні ви можете знайти нового друга. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

РАК

Від вас може знадобитися філософський погляд на проблеми й холоднокровність у будь-яких ситуаціях. Зате на вас чекає успіх у професійній сфері. Інтуїція – ваш вірний і надійний друг. За допомогою слів і логіки ви зможете досягти практично неможливого. Вихідні – кращий час для відпочинку на природі. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ЛЕВ

Не плануйте зайвого перевантаження на роботі, присвятіть час розробці планів на найближчий час. Не форсуйте події і не намагайтеся робити десять справ одночасно. Вам може здатися, що ви відчуваєте затишшя перед бурею. Цілком можливо, що так воно і є, накопичуйте сили й заспокоюйтеся, щоб легше було тримати себе в руках, коли вона прийде. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

ДІВА

Вам необхідно показати себе, та так, щоб вас помітили й підтримали ті, від кого ви могли б одержати допомогу найближчим часом. Як буде нагода, не соромтеся коректно підкреслити вашу незамінність на роботі. Не мовчіть та не скромничайте, спілкуйтеся, вам буде потрібна інформація, а вдалий спосіб її одержати – відверто поговорити з колегами. У вихідні не варто планувати нічого серйозного, краще розберіться з незакінченими дрібними справами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

У вас може виникнути потреба почати налагоджувати відносини або робити кар’єру заново, зруйнувавши те, що набридло й заважає. Нові ідеї, однак, не варто негайно втілювати, ви повинні спочатку все добре осмислити та продумати наслідки. Майбутнє має трохи туманні обриси, що не може не викликати у вас певну розгубленість. Але якщо не трудитися над його наближенням, воно вислизне й залишить гірке розчарування несправджених надій і втрачених можливостей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН

Тиждень принесе вам нові життєві установки. Намагайтеся не витрачати дорогоцінний час даремно. Усе задумане зможе здійснитися, якщо ви спокійно й чітко будете робити свою справу. Можете відчути, що ви на багато чого здатні, відчуєте приплив енергії. Постарайтеся створити комфортну обстановку й виконати бажання коханої людини. Зірки віщують, що це принесе щастя вам обом. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Сприятливий період для реалізації планів і досягнення поставлених цілей. Але не думайте зупинятися, коли все намічене буде зроблене. Відпочинете пізніше, а залишок часу краще використовуйте для виконання ще пари-трійки завдань. Адже саме зараз у вас є сили й азарт. На вихідні бажано не планувати важливих справ. Враження будуть оманливі й те, що видасться вам надійним, може виявитися зовсім не таким. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ

Зверніть увагу на значущі дрібниці. Наступає слушна мить для розв’язання накопичених проблем. Будьте уважними й обережними під час роботи з документами. Відбудуться події, які відкриють вам нові можливості в професії, не упустіть свій шанс. Постарайтеся уникати крайнощів і емоційних сплесків, інакше можуть виникнути несподівані проблеми та тертя в сім’ї. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

ВОДОЛІЙ

Будьте уважними. Прислухайтеся до порад навколишніх, деякі з них краще взяти на озброєння. Постарайтеся перемінити обстановку, відволічіться від справ і турбот, вони можуть почекати. Вам може зателефонувати друг, з яким ви давно не спілкувалися. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

РИБИ

Якщо ви будете надмірно перейматися комфортом та благополуччям, то можете принести в жертву реалізацію дуже цікавих і перспективних планів. У вас може з’явитися шанс змінити роботу або знайти своє кохання. Не бійтеся пробувати, помилятися, починати щось нове. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: