Найкращі магнітоли серед недорогих моделей

Найкращі магнітоли серед недорогих моделей

Фото: Метро

Хороша автомагнітола повинна бути не лише якісною, але і недорогою.

Звичайно, розраховувати на максимальну якість звуку від дешевої моделі не варто. Але є пристрої, які не коштують багато, але дають цілком пристойний звук.

Найкращі автомагнітоли із середнього цінового сегменту

Найкраще співвідношення ціна-якість у електроніки наступних виробників:

  • Pioneer;
  • Alpine;
  • Kenwood;
  • Sony;
  • JVC.

Продукція компанії Pioneer відома всім, хто цікавиться новинками автозвуку. Пристрої відрізняються насиченим басом, чистим звучанням. В більшості моделей є вбудований годинник, а монтаж магнітоли по інструкції займає всього декілька хвилин.

Alpine пропонує електроніку в різних цінових сегментах, але продукція залишається якісною навіть у бюджетних виробів. Ергономічність і швидкість зчитування з накопичувачів — головні переваги виробника.

Sony, Kenwood, JVC

Ці виробники пропонують приблизно однакову по якості електроніку. Їх магнітоли відрізняються функціональністю: вони відтворюють всі сучасні формати музики. Обладнання дозволяє підключати колонки напряму або через підсилювач. Більшість моделей дозволяє налаштувати еквалайзер на власний смак, також є попередні налаштування.

Якщо мета — придбати якісну, але недорогу автомагнітолу 1 DIN, то варто звернути увагу на продукцію цих виробників. Крім головних функцій, навіть в недорогих моделях є допоміжні, наприклад, функція Mega Bass в Sony, 13-канальний еквалайзер в JVC.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: