Світлодіодні фари для будь-якого транспорту: як вибрати найкращі

Світлодіодні фари для будь-якого транспорту: як вибрати найкращі

фото novosti-dny.su

Технічний прогрес активно рухається вперед. І якщо ще кілька років тому світлодіодні лампи були, швидше, елементом розкоші, то зараз вони стали більш доступними і їх усе активніше встановлюють не тільки в приміщенні або на вулиці, але й використовують у фарах автомобілів.

У чому ж переваги світлодіодних фар порівняно з ксеноновими або галогеновими фарами? Їх кілька, давайте їх розглянемо.

Економічність

У світлодіодних (LED) фар енергоспоживання нижче, ніж у галогенових та ксенонових фар.

Діапазон напруги — від 12 до 24 Вольт, завдяки чому LED-фари можна встановлювати на будь-яке авто або техніку.

Світло

Світлодіодні фари відмінно освітлюють дорогу в нічний час, до того ж на доволі довгі відстані. Їх світло близьке до природнього і, на відміну від ксенонових фар, світлодіодні можна адаптувати до руху автомобіля. Це означає, що під час руху в темний час доби вони не будуть сліпити зустрічне авто.

LED-фари бувають дальнього і ближнього світла, мають різну кількість діодів, ширину та дальність променя.

 

Довговічність

Вагомий плюс LED-фар — їх довгий термін служби, в середньому від 25 000 до 50 000 годин роботи. Для порівняння, галогенові лампи служать усього 500 годин, ксенонові — до 2,5 тисячі годин.

Така фара витримує перепади температури, а також вібрацію та удари.

Чи є недоліки у таких фар? Звичайно ж, не буває повністю досконалої техніки. LED-фари теж, як і галоген, і ксенон, можуть перегоріти, але з меншою ймовірністю. Якщо виробник оснастив їх окремою системою охолодження (радіатор або кулер), ця проблема їм не загрожуватиме.


фото agroplan.com.ua

LED-фари для сільгосп- і спецтехніки

Світлодіодні фари встановлюють не тільки на легкові автомобілі, але й на вантажні, а також на сільськогосподарську техніку (трактори і комбайни), і на спецтехніку, тому що іноді робота не припиняється навіть у нічний час. LED-фари допомагають в екстремальних умовах поліпшити видимість і підвищити безпеку, а це дозволить працювати стільки, скільки необхідно.

LED-фари на тракторі та спецтехніці можна встановити на даху, капоті або бампері як додаткове світло, до того ж зробити це можна швидко — вони мають універсальне кріплення. Також ці фари легкі і міцні одночасно, і їм не будуть шкодити ні пил, ні дощ, ні тряска.

Температурний діапазон роботи світлодіодних фар теж великий. Вони будуть працювати і в сильний мороз (витримують до –40 градусів) і за високої температури (до +85 градусів).


фото agroplan.com.ua

Підібрати необхідні світлодіодні фари як для легкового автомобіля, так і для будь-якого іншого транспорту (трактори та спецтехніка) можна в одному місці — в інтернет-магазині Агроплан. Там є дуже широкий вибір LED-фар як ближнього, так і дальнього світла, з різною дальністю променя для видимості в різних умовах, плюс широкий ціновий діапазон.

Матерiaли по темі

Автор: Олеся Скачко
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: