Як самостійно створити яскравий логотип

Як самостійно створити яскравий логотип

Практика свідчить, що від логотипа багато в чому залежить популярність компанії. Наприклад, якщо згадати виробників спортивного одягу, їхні емблеми знайомі навіть тим, хто зовсім не цікавиться спортом.

Як створити якісний логотип?

Є два способи: замовити послуги професійного дизайнера або самостійно створити лого в Crello. Перший спосіб — недешеве задоволення. Відомий дизайнер візьме за такі послуги великі гроші. Тому оптимальним вирішенням проблеми стане саме другий спосіб — самостійне створення.

Конструктор лого від Crello має багато переваг:

  • прості та зручні інструменти;

  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;

  • низькі вимоги до обладнання (робота на будь-яких пристроях);

  • безмежні можливості (велика кількість зображень).

Для створення емблеми власного бренду не потрібні особливі знання. Процес простий та цікавий. Він складається всього з декількох етапів і не потребує багато часу.

Як працювати з онлайн-сервісом Crello?

Для початку потрібно увійти в систему або пройти просту реєстрацію за допомогою популярних соціальних мереж. Далі слід перейти до розділу «Логотип» або знайти зображення в бібліотеці за допомогою вікна пошуку.

Колекція готових шаблонів містить десятки тисяч варіантів. Тому знайти тут зображення для нового лого не складе зусиль. Звичайно, потрібно вибирати такі картинки, які будуть відповідати тематиці компанії.

Далі шаблон персоналізується за допомогою різноманітних інструментів. На цьому етапі завантажуються зображення, змінюються шрифти та кольори. Після підготовки дизайну картинка завантажується в зручному форматі. Далі зображення можна поширити в соціальних мережах.

Зазвичай на створення логотипу йде зовсім небагато часу. Всього за кілька хвилин безкоштовно можна створити якісну емблему для будь-якої компанії.

Навіть професіонали користуються онлайн-сервісом, настільки він зручний. Розробити оригінальний логотип зовсім просто. Головне — попрацювати над зображенням та вибрати картинку, яка підходить за тематикою.

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: