Харків'яни не люблять яловичину. Хто та скільки м'яса для нас виробляє

Харків'яни не люблять яловичину. Хто та скільки м'яса для нас виробляє

www.novostimira.com.ua

М’ясні корови не популярні, куряче м’ясо, як завжди, тримає корону лідерства на ринку, а свині б’ють рекорди з нарощування темпів виробництва.

Великою рогатою худобою зараз на Харківщині займається найбільше за кількістю підприємств зі всього комплексу тваринництва – аж 127 господарств (щоб потрапити до цієї групи, господарство має утримувати не менше 30 тварин). Серед цих підприємств – 22 таких, що мають понад 500 тварин, та шість господарств із більш ніж тисячним стадом. Усього ж в області великої рогатої худоби 228,7 тисяч голів. За словами директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Олени Крамської, при цьому тільки половина худоби, а саме 102,6 тисяч голів, утримується у підприємствах. Усе інше тримають на подвір’ях жителі сіл! 

Щодо виробництва молока, то щорічно в області надоюють близько 540 тисяч тонн. І знову ж таки, що досить логічно, менше половини, точніше 41 %, виробляють сільськогосподарські підприємства.

Щодо абсолютних цифр, то цього року вже вироблено 265,9 тисяч тонн молока. Це трохи більше (лише на 3,4 % але все ж таки більше!) за минулорічний показник.

Цього року вже реалізовано 65,1 тисяч тонн м’яса курей, корів і свиней у живій вазі. При цьому тут позитивні кроки роблять не приватні господарі, а саме підприємці. Так, з означеної цифри їх частка на ринку склала 29,9 тисяч тонн худоби та птиці. Це аж на 31,1 % більше за минулорічний показник. Збільшення виробництва за рік аж на третину – насправді непоганий результат.

При цьому корів наш народ чомусь не полюбляє. Як повідомляє Олена Крамська, із загального обсягу проданої худоби та птиці тільки 17 % припадає на велику рогату худобу. Яловичину в області, в основному, отримують від реалізації на забій худоби молочного напряму, тому що м’ясне скотарство в нас не дуже розвинене. Його представлено п’ятьма господарствами, і з них тільки у двох чисельність корів становить понад 100 голів. Хоча, з огляду на поступове й багаторічне «переучування» українців на куряче м’ясо й загальну рентабельність процесу його виробництва в перерахунку на кілограм продукції, воно й не дивно.

Також цікаво, що вперше за останні роки вітчизняні підприємства подолали рубіж середньодобового приросту ваги великої рогатої худоби в 500 грамів на добу.

Михайло Пилипенко, матеріал з газети "Слобідський край" №93 від 05.08.2014

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ