На агропромислові підприємтсва Харківщини завезуть свиней із Данії

22.06.2012 17:37 Агропром

Свиней завезуть за два тижні

Держдепартамент ветеринарної медицини України дав офіційний дозвіл на ввезення в Україну датських свиней для агрокомбінату "Слобожанський", що у Чугуївському районі. Про це повідомила в.о. начальника Головного управління агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації Олена Кулик, повідомляє SQ.

За її словами, фахівці департаменту протестували свиней, які перебували на карантині. Після отримання офіційного дозволу будуть ввезені перші партії ремонтних свинок на Іванівський свинокомплекс, де буде міститися репродуктивне стадо. Призначення Іванівського комплексу - вирощувати молодих свиней і направляти їх на відгодівлю на основну площадку - агрокомбінат "Слобожанський", де ще йде реконструкція.

За словами О. Кулік, в Данії дуже добре розвинене свинарство. З цієї країни через два тижні будуть заводити свиней також і на свинокомплекс "Світанок" (Нововодолазький район). Планує завезти датських свиней і Куп'янське відгодівельне підприємство.

"Це хороші м'ясні породи, які себе вже показали і виправдали. Вони цікаві нам для гібридизації в м'ясному секторі", - зазначила О. Кулік.

За її словами, агрокомбінат закуповує свиней, м'ясо яких буде поставлятися на переробку. "Це тільки м'ясні свині, сала у них немає. Але в області є фірми, які орієнтуються на продаж продукції на ринках. Їм краще підходять інші породи, щоб було і сало, і м'ясо", - зазначила О. Кулік.

Джерело: SQ
Автор: Администратор сайта