Нові програми розвитку сільського господарства хоче ухвалити Харківська облрада

14.11.2012 10:36 Агропром
фото Ігоря Тесло фото Ігоря Тесло
Незважаючи на несприятливі погодні умови, які склалися в нинішньому році, на Харківщині місцеві аграрії зуміли досягти вагомих здобутків.

Про це під час робочого візиту в Зачепилівський район повідомив кореспонденту “СК” голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

    - На базі двох місцевих господарств — ПСП ім. Фрунзе та ТОВ “Агро-Ленд” ми в черговий раз побачили, як можна успішно розвивати сільське господарство в комплексі з ефективним вирішенням насущних соціальних питань на селі, - зазначив Сергій Чернов. - Взагалі на Харківщині сільське господарство, незважаючи на об'єктивні причини,  стабільно розвивається, а це тваринництво, рослинництво, переробна та харчова промисловість. Але в нас є й чимало потенціалу, який потрібно якнайшвидше використати, і тоді результати  праці аграріїв  будуть ще більш вагомими.

   Також, як підкреслив голова обласної ради, депутатський корпус зробить усе для того, аби надалі надати ще більш вагому підтримку аграріям, вдосконаливши вже діючі програми.  Актуальним поки що залишається питання високих кредитних ставок для сільгоспвиробників, що розпочинаються з 20%. Тут слід раз і назавжди навести порядок, як це зроблено в інших аграрних країнах світу, де кредитна ставка часто не перевищує 5%.

Ігор Тесло

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта