Птахівники Харківщини об'єднаються у спілку у листопаді

01.11.2012 11:58 Агропром
http://истра.рф http://истра.рф

У листопаді у Харкові планується створити громадське об’єднання, яке поки має робочу назву «Спілка птахівників, тваринників і кормовиробників Північно-Східної України».

У всьому світі вже давно створено фермерські об’єднання, які захищають свої права, на яких зважають на найвищих рівнях. У нас у цьому питанні поки що існує певна невизначеність.

Тобто крупний бізнес уже об’єднався в Асоціацію «Союз птахівників України». А середній і малий у нас поки що намагається працювати в основному одноосібно, і це може призвести до того, що подекуди він взагалі припинить свою діяльність. Самотужки виживати непросто.

Саме тому наступного місяця у Харкові планується створити громадське об’єднання, яке поки має робочу назву «Спілка птахівників, тваринників і кормовиробників Північно-Східної України». Вступити до неї можуть усі охочі – поки що з Харківської, Луганської, Полтавської та Сумської областей. Зараз тривають дискусії та проводяться зустрічі з метою заздалегідь визначити коло проблемних питань і майбутню стратегію дій цієї організації.

Ігор Тесло, матеріал з газети "Слобідський край" №129 від 27.10.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта