Копчена риба до Нового року власними руками. Інструкція від знавців

Копчена риба до Нового року власними руками. Інструкція від знавців

fishermenfrompinsk.narod.ru

Копчену рибу, звичайно, можна купити.

На жаль, при цьому ми ніколи не можемо бути впевненими, що вона якісна, – такий уже це делікатний продукт. Але можна приготувати її й самому, так багато хто й робить. Як зробити коптильню власноруч, дізнавався кореспондент «СК».

Аби не бути голослівними, ми звернулися до того, хто сам змайстрував «копчушку» та випробував її не раз. Умілець Іван розказав, що копчення буває холодним і гарячим. Наш співрозмовник віддає перевагу останньому – і швидше, і така рибка більше йому смакує. Щоб «процес пішов», насамперед потрібне обладнання. Найпростішу коптильню самому можна зробити з металевого бака. Годиться бочка або бак від пральної машини (звичайно, ретельно вичищені, вимиті і знезаражені). Бак ставиться на упори або на цеглу, під ним розводиться багаття. На дно бака насипається тирса фруктових порід дерев, зверху на решітку підвішується риба, а вся конструкція зверху закривається мішковиною – так, щоб «кришка» не злетіла з бака, але й не діставала вогнища.

Недолік цього методу в тому, що температуру всередині бака тяжко контролювати й підтримувати на потрібному стабільному рівні. До того ж, вогнище потребує місця для його розведення і дров.

Як зробити коптильню вдома та приготувати у ній рибку. Повну статю читайте тут

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ