Вода на Сіверському Дінці забруднена. Екологи звернулися до міліціонерів (ФОТО)

12.02.2014 11:38 Агропром
фото прес-служби Держекоінспекції фото прес-служби Держекоінспекції

Держекоінспекція провела аналіз води, взятої з річки Сіверський Донець, на вміст у ній забруднюючих речовин.

Згідно з результатами аналізу, вміст нафтопродуктів в пробах води перевищує норму в 1,5 раза.

За інформацією прес-служби Держекоінспекції в Харківській області, до інспекції також звернулася Чугуївська райадміністрація.

«При обстеженні гирла річки Сіверський Донець і річки Уди представники РДА виявили на поверхні води плями орієнтовно мастильного або нафтового походження, візуально схожі на виявлені нижче за течією. Працівники Держекоінспекції виїжджали на місце, в результаті чого зазначені факти підтвердилися. Працівники відділу інструментально-лабораторного контролю відібрали проби води з метою встановлення ступеня забруднення річок. Більш детальна інформація буде через кілька днів після отримання остаточних результатів аналізів»,  розповіли в прес-службі.

З метою встановлення осіб, винних у забрудненні річки, Держекоінспекція звернулася до Головного управління МВС у Харківській області та Чугуївський райвідділ з проханням провести оперативно-розшукові заходи. Служба цивільного захисту в Чугуївському районі вживає заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків ситуації, що склалася.

Раніше, 8 лютого, на річці біля селища Есхар Чугуївського району виявили пляму орієнтовно мастильного або нафтового походження. Розмір плями становив 50х150 метрів, вона рухалася за течією.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта