Маленька харків'янка віддала два тазики монет для армії. Історія добрих людей

Маленька харків'янка віддала два тазики монет для армії. Історія добрих людей

фото надане героями публікації

Інколи маленька добра справа перетворюється на справжнє диво, а звичайні люди – на чарівників. Останнім часом такі історії трапляються дуже часто.

Зона АТО – це окрема скарбничка дивовижних історій. Одна з таких сталася із родиною нашої землячки Катерини Несмєлової.

– Розкопали ми з милим «нажите непосильною працею» – скарбничку, яку дев’ять років тому завели. Кидали туди залізні гривні. Збирали спочатку на квартиру, потім на машину, потім на гараж... Але «золотовалютний резерв» так і залишався в монетизованому вигляді до недавніх пір, – розповідає дівчина.

Тож було вирішено: скарб віддати на потреби армії. Почали витягати схованку, але не тут-то було. Вона на частини розсипалася, довелося заощадження в два тази пересипати. Усього вийшло 28 кг грошей, у сумі 4095 грн. Виникла дилема: де ж це все добро на паперові гроші обміняти? І розпочався тазиковий квест. Спочатку намагалися через банки, але там більше 200 грн не міняли. Диво сталося в одному з банків – добрі люди підказали телефон чоловіка, який би міг допомогти прилаштувати тазики монет. Цьому загадковому добродію чомусь саме потрібно багато-багато гривневих монет.


– Приїхали до нашого «рятівника» в офіс, а там усюди – такий аромат кави! І тут до мене дійшло, навіщо цим чудовим людям потрібні мої тазики. Монетна готівка» – це мрія будь-якого підприємця, що обслуговує вендингові машини, – пояснює Катерина.

А дізнавшись, чому родина вирішила обміняти свої заощадження, й самі долучилися до доброї справи: передали від себе два ящики шоколадок і чотири півкілограмових пакети розчинної кави.

Юлія Шматченко

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ