COVID-19 на Харківщині: випадки коронавірусу зареєстрували ще у двох районах області

18.04.2020 11:39 COVID-19
Фото: СК Фото: СК

Наразі в регіоні на коронавірус хворіють 63 людини.

Як повідомляє голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер, за останню добу в регіоні зареєстровано дев’ять нових випадків захворювання на COVID-19. Найбільше нових хворих у Валківському районі – п’ять.

– П’ять підтверджень по Валківському району – це всі особи, яких було обстежено по контакту, – зауважує Олексій Кучер.

Перші випадки захворювання на коронавірус зафіксували у Коломацькому і Куп’янському районах, де захворіли дві та одна людини відповідно. Ще один випадок зареєстрований у Харкові.

У Коломацькому районі випадки зареєстровані у селищі Коломак та селі Новоіванівське. За словами голови Коломацької ОТГ Володимира Гуртового, стан здоров’я хворих задовільний, вони проходять курс лікування. Наразі проводиться обстеження контактних осіб та дезінфекція їх місць проживання і роботи.

Загалом у регіоні 66 підтверджених випадків коронавірусу. Наразі 36 людей по області госпіталізовано з COVID-19, 27 – на самоізоляції. Ще двоє хворих одужало, одна людина померла.

Серед усіх підтверджених захворілих – 10 медиків. Лікар-рентгенолог, яка повернулася з Кропивницького, – рахується окремо. Якщо брати загальний підсумок – то підтверджено захворювання в 11 медичних працівників. Ще в 5 медиків непідтверджена підозра.

Наразі перевіряються 58 підозр – 51 людина госпіталізована, 7 – у самоізоляції.

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксовано більше чотирьохсот нових випадків коронавірусу.

Читайте також: Церкви на Харківщині закривати не будуть — ХОДА