На Харківщині від коронавірусу померла медсестра

10.05.2020 14:44 COVID-19

Жінка інфікувалася на хрестинах.

Як «СК» повідомляв раніше, за останню добу в області лабораторно підтверджено 44 випадки захворювання на COVID-19. Хворобу виявили у мешканців Харкова, Первомайського, Харківського, Чугуївського, Шевченківського, Зачепилівського та Куп‘янського районів. Згідно з епідеміологічним розслідуванням серед захворілих – +9 медиків.

– Звертаю увагу, що з підтверджених за останню добу випадків, 26 – у харків’ян. Усього в місті Харкові близько 60 % усіх захворілих по області, – зазначив голова ХОДА Олексій Кучер.

З діагнозом COVID-19 у регіоні госпіталізовано 203 людини, з них 8 – на кисневій підтримці (масці), 286 – на самоізоляції.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 101 людину, 30 – на самоізоляції.

– На жаль, померло 2 людини – харків’янки (48 та 56 років). Обидві мали серйозні супутні захворювання, – повідомив губернатор.
Одна з померлих (48-річна жінка) – медсестра диспансеру радіаційного захисту. За інформацією ХОДА, жінка інфікувалася на хрестинах (на Великдень). Проте  зазначається, що жодного пацієнта з діагнозом COVID-19 у лікарню не надходило. Наразі цей медзаклад на карантині, проводиться дезінфекція і перевіряють всі контакти померлої.

Читайте також:  Як епідемія COVID-19 змінила життя Харківщини - ВІДЕО