БТРи для Казахстана виготовлятимуть ряд підприємств Харківщини

30.05.2012 09:41 Економіка
Заводи Харківщини виготовлятимуть БТРи для Казахстану Заводи Харківщини виготовлятимуть БТРи для Казахстану

Харківське КБ з машинобудування ім.Морозова та ДП "Завод ім.Малишева" візьмуть участь у виготовленні БТРів для Казахстану.

Про це в ефірі "Радіо Слобожанщини" заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков, коментуючи інформацію про те, що Україна і Казахстан підписали попередню угоду про спільне виробництво 100 бронетранспортерів на суму 150 млн.дол., повідомляє SQ.

- Контракт між вищевказаними підприємствами і державною компанією "Укрспецекспорт "на виготовлення і поставку 100 одиниць БТР-4 до Казахстану поки не підписаний. У той же час є попередня угода, за якою КБ з машинобудування ім.Морозова буде розробником проектно -конструкторської документації бронетранспортерів, а завод ім. Малишева займеться виготовленням та складанням БТР-4, - зазначив А.Моченков.

Також, за його словами, у виконанні цього контракту будуть задіяні деякі підприємства Харківської області, зокрема, Змієва та Ізюму, які відносяться і до "Укроборонпром", і до Міністерства оборони і виготовляють комплектуючі, у тому числі і для БТР.

А.Моченков підкреслив, що відповідно до умов угоди тільки 10 одиниць БТР-4 будуть повністю зібрані й укомплектовані німецькими двигунами, інші 90 бронетранспортерів відправлять у вигляді машинокомплектів (вузлів, деталей, приладів) з остаточною збіркою в Казахстані.

Джерело: SQ
Автор: Администратор сайта