Для технополісу "П'ятихатки" підготували митні та податкові блага

21.02.2013 13:31 Економіка
http://www.mediaport.ua http://www.mediaport.ua
Технополіс “П'ятихатки”, що буде створюватися в мікрорайоні на території Національного наукового центру “Харківський фізико-технічний інститут”, роброблено спрощення митних та податкових процедур.

Як повідомив на спільному засіданні колегії обласної державної адміністрації і Харківської регіональної Ради  заступник губернатора Юрій Сапронов, на цьому місці вже існує розвинена інженерна інфраструктура, є вільні земельні ділянки промислового призначення, які можуть бути використані для будівництва нових лабораторних, виробничих, офісних будівель.

Він розповів, що провідні юристи Харківщини розробили проект Закону України “ Про Технополіс “П'ятихатки” як складової частини Національного проекту “Місто майбутнього”. Документ передбачає створення спеціального режиму інвестиційної діяльності для підприємств, що працюють у сфері високих технологій і створюють продукт з високою доданою вартістю.

- Згідно із законопроектом, планується встановлення спрощених митних, банківських і податкових процедур для підприємств, що працюють в Технополісі “П'ятихатки” за напрямами: ядерна фізика, енергозбереження, нові технології виробництва енергії, авіабудівництво, біотехнології, біомедицина, фармація і ІТ-технології, - зазначив Юрій Сапронов.

Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта