Дорогий хліб. Чи варто випікати його удома, з'ясувала харків'янка

Дорогий хліб. Чи варто випікати його удома, з'ясувала харків'янка

otvetkak.ru

Виробники хліба на Харківщині одноголосно заявляють про те, що підняти ціну на головний продукт їх змусили об’єктивні причини: подорожчання сировини, газу та паливно-мастильних матеріалів.

У сукупності всі ці факторі відбилися на вартості виробництва й доставки хліба. Найболючіше такі зміни вдарили по тих покупцях, бюджет яких розрахований тільки на хліб простої рецептури, або так званий соціальний хліб, – навіть він подекуди піднявся в ціні. До його складу, як правило, входять тільки борошно, вода, сіль і дріжджі, і коштує він, відповідно, дешевше.

«СК» перевірив ціни на хліб для населення, станом на 20 березня
Батон нарізний звичайний – 7,10
Батон нарізний, вищої якості – 7,29
Батон «Слобожанський» – 8,19–8,70
Батон «Слобожанський» нарізний – 8,85–9,40
Батон «Нива», вищий сорт – 6,09
Хліб «Орільський пшеничний» – 3,80
Хліб «Салтівський», перший сорт – 9,55
Хліб «Пшеничний» (з борошна вищого сорту) – 6,00

Випікати хліб самостійно вирішила мешканка Зміївського району Тетяна. Так, це дещо дорожче, але ж якщо вже платити дорого – то за дійсно якісний продукт. Уже після перших спроб усім’ї зрозуміли, що до звичайного хліба не повернуться.

– Ми з чоловіком порадилися і вирішили, що витрачати кожного дня вісім з половиною гривень за батон – занадто дорого, у місяць тільки на хліб іде близько 250 гривень. Домашній хліб обходиться в кілька разів дорожче, але зате його надовго вистачає, він значно якісніший і смачніший за покупний, – каже жінка.

Тетяна розповіла, що на тиждень для своєї сім’ї вона випікає у звичайній газовій духовці чотири буханки хліба по 800 грамів. При цьому вона витрачає 2 кг борошна, 100 г цукру, 40 г солі, 1 л води та 80 г олії. На місяць виходить близько 340 гривень.

Роман Шупенко, матеріал з газети "Слобідський край" №34 від 21.03.2015

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ