Fitch підтвердило рейтинг ПриватБанку зі стабільним прогнозом

Promo
26.07.2019 12:00 Економіка

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) ПриватБанку в іноземній і національній валюті на рівні «B-» зі стабільним прогнозом.

Як повідомили в Fitch, рейтинг життєздатності (VR) і підтримки (SRF) ПриватБанку також підтверджено на рівні відповідно «b-» і «B-». При цьому рейтинг SRF відображає думку Fitch про потенційну державну підтримку банку, якщо вона знадобиться.

Згідно з інформацією Fitch, короткострокові РДЕ в іноземній валюті ПриватБанку підтверджено на рівні «B», а національні довгострокові рейтинги – на рівні «AA (ukr)», що відображає високу кредитоспроможність банку відносно інших банків у межах України.

Читайте також: Майданчик Zakupivli24 в системі ProZorro запровадив можливість отримати фінансування для участі в тендері за один клік

Аналітики Fitch Ratings відзначають, що весь обсяг проблемних кредитів банку, пов’язаних з компаніями його колишніх власників, повністю забезпечено, при цьому становище з ліквідністю банку зміцнюється завдяки зростанню доходів від роздрібного банкінгу та рентабельності.