Харківська облрада готова дати два мільйони заповзятим мешканцям області

18.12.2012 08:47 Економіка
http://union.ua http://union.ua
До Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвиту територіальних громад та зазначив, що у 2013 році пропонують внести зміни.

Про це повідомили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту та депутатської діяльності, пише сайт облради.

Зокрема, на фінансування проектів в рамках конкурсу буде виділено 2 млн.грн.  

Запропонованими змінами більш чітко визначаються категорії конкурсантів, якими можуть бути громадські організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи громадян, ОСББ, які мають бути обов’язково зареєстровані на території населеного пункту, в якому планується реалізувати проект.

Участь у конкурсі братимуть проекти, загальний обсяг фінансування яких не перевищує 50 тис. грн. та 150 тис.грн. Усі проекти реалізовуватимуться на умовах співфінансування. Максимальна сума гранту з облбюджету не перевищуватиме 50% вартості проекту, не менше 20% мають становити внески місцевих бюджетів, не менше 5% - внесок самого конкурсанта, мінімум 10% - кошти приватного партнера або інші джерела, не заборонені чинним законодавством.

Автор: Администратор сайта