Найбільші підприємства-боржники до ПФУ. Інформація пенсійного управління Харківщини

20.02.2013 07:29 Економіка
Близько 70% загального боргу перед Пенсійним фондом України в Харківській області припадає на промислові підприємства.

Про це в ході прес-конференції повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Харківській області Віктор Ачкасов.

За його словами, найбільшими боржниками сьогодні є 20 державних підприємств. Це Первомайське ДП "Хімпром", ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод", Харківське державне авіаційне виробниче підприємство", ДП "Харківський електромеханічний завод", ДП "Завод ім.Малишева", ДП "Харківський завод електроапаратури", ДП "Харківський радіозавод "Протон" та ін.

За інформацією Віктора Ачкасова, борг підприємств, установ і організацій до Пенсійного фонду по страховим внескам станом на 1 січня 2013 року складає 201,3 млн грн. Борг зі сплати єдиного внеску склав 78,6 млн грн.

За словами Віктора Ачкасова, кардинально цей борг не впливає на ситуацію з виплатами пенсій у Харківській області. Щомісячна потреба в коштах для виплати пенсій складає 1 млрд 190 млн грн, з яких 800 млн грн обласний фонд збирає самостійно.

Робота зі скорочення боргу підприємств має позитивну динаміку. Протягом 2012 року борг по страхових та єдиному внесках до Пенсійного фонду по області зменшився на 7,8 млн грн.

Андрій Войніцький

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта