ПриватБанк спрямує на фінансування малого бізнесу вісім мільярдів гривень у 2019 році

Promo
15.01.2019 16:30 Економіка
Фото:pixabay.com Фото:pixabay.com

У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на програми фінансування українського підприємництва не менше 8 млрд грн.

Про це повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. За його словами, за підсумками 2018 року обсяг фінансування ПриватБанку малого та середнього бізнесу перевищив 6 млрд грн, а найбільш популярною в країні програмою фінансування підприємців залишається «КУБ» (kub.pb.ua: «Країна успішного бізнесу»).

 – На сьогодні через «КУБ» банком профінансовано 59 000 бізнес-проектів підприємців. За рахунок простої процедури оформлення кредиту та зниження банком ставок за такими кредитами малому бізнесу програма залишається найбільш затребуваною серед підприємців усіх регіонів, – зазначає Сергій Клюєв. – Новими напрямами фінансування в цьому році стали спеціалізовані програми лізингу, «заточені» під малий бізнес.

За даними банку, з початку запуску в 2018 році лізингу з онлайн-рішенням на lizing.pb.ua та надання кредитних ліній на модернізацію бізнесу спрямовано понад 1 млрд грн фінансування. При цьому оформлення лізингу автотранспорту стало максимально доступним завдяки безпрецедентним пропозиціям «Лізингу авто» від 0,01 % річних для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Ознайомитися з умовами усіх програм фінансування ПриватБанку для малого та середнього бізнесу можна на сайті kredit.pb.ua.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2018 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57,4 % українських юридичних осіб та 72,9 % приватних підприємців.

Читайте також: Заводи Харківщини наростили випуск продукції