Про харківських мільйонерів розповіли в податковій

04.04.2017 10:03 Економіка
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Жителі Харківської області сплатять майже 38 мільйонів гривень податків

Станом на 1 квітня 13 429 жителів регіону вже подали декларації про майновий стан і доходи, отримані в минулому році. Серед загальної кількості декларантів 46 задекларували доход понад 1 мільйон гривень з різних джерел доходів: від продажу нерухомості, спадщини, дивідендів, іноземні доходи тощо.

При цьому, згідно з поданими деклараціями, сума податкових зобов’язань, які необхідно сплатити до бюджету, складає: податку на доходи з фізичних осіб - 31,5 мільйона гривень, військового збору - 5,9 мільйона гривень.

Крім того, в регіональному відомстві розповіли, що з початку року 1 609 громадян подали декларацію про майновий стан і доходи з метою скористатися правом на податкову знижку. Всього зазначеним декларантам буде повернуто з бюджету 2,5 мільйона гривень.

Кампанія декларування доходів громадян триватиме до 3 травня 2017 року (включно). До цієї дати громадяни, що отримали у минулому році доходи, з яких не сплачено податок, повинні надати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Скористатися правом на податкову знижку громадяни зможуть до кінця 2017 року. Про це повідомляє ДФС України у Харківській області.

Микола Мельник

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта