Продукти і вугілля за завищеними цінами продавали підприємці у школи Харківщини

15.03.2013 09:39 Економіка
http://comments.ua http://comments.ua
У декількох районах Харківської області учасники тендерів за домовленістю завищували ціни на продукти харчування і вугілля, яке мало постачатися у школи і дитсадки.

Такі порушення у сфері державних закупівель виявило територіальне відділення Антимонопольного комітету.

Як повідомив начальник територіального управління АМК Анатолій Косолапов, ціни на продукти харчування для шкіл, які пропонувались на торгах, перевищували ринкові ціни на 10-50%, а на камінне вугілля — на 20-40%.

- По продуктам харчування ми виявили завищені показники уже при оформленні договорів, тобто при визначенні переможців торгів, - говорить Анатолій Косолапов. - Були виявлені домовленості між учасниками, територіальне відділення Антимонопольного комітету порушило справи, які доведені до кінця і розглянуті на колегіях. Ці учасники понесли покарання у вигляді великих штрафних санкцій.

За його словами, порушення економічної конкуренції при проведенні держзакупівель продуктів харчування були виявлені у Лозівському, Дергачівському, Сахновщинському, Ізюмському, Харківському районах області. А по завищеним цінам під час купівлі твердого палива — у Печенізькому і Золочівському районах.

За результатами справ, учасникам торгів, що порушили законодавство, пред'явлені штрафні санкції — по 68 тис. грн.

Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта