Телефонувати стане дорожче. Нові тарифи

03.09.2014 07:08 Економіка
belexport.biz belexport.biz
З 15 вересня абонентська плата на міський телефонний зв’язок для всіх категорій абонентів зросте на 14 %, а на сільську телефонний зв'язок - на 27 %.

Відповідне рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, від 2 вересня. 

Згідно з рішенням НКРЗ, передбачено введення в дію нових граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме: тарифів на міський та сільський телефонний зв'язок шляхом збільшення абонплати в один етап, у середньому на 15,5 % для всіх категорій споживачів і з урахуванням диференціації в процентному відношенні між міським і сільським телефонним зв'язком.

Зокрема, відбудуться такі зміни тарифів: на міський телефонний зв'язок - збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 14 %; на сільський телефонний зв'язок - збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 27 %. 

"Абонентська плата за користування телефонним апаратом для населення і бюджетних установ міст і райцентрів складе 33 грн 26 коп. Без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою - 29 грн 91 коп. Нова абонплата за місцевий телефонний зв'язок для населення сіл і селищ міського типу складе 26 грн 32 коп. без погодинної оплати і 23 грн 01 коп. - з погодинною (всі тарифи вказані без ПДВ)", - йдеться в повідомленні.

При цьому зростання абонплати встановлене і для небюджетних організацій, яка складе 47 грн 63 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою - 43 грн 08 коп. Для сіл і селищ нова абонплата зросте до 41 грн 29 коп. без погодинної оплати і 36 грн 15 коп. - з погодинною.

Джерело: сайт НКРЗ
Автор: Администратор сайта