Терміновий депозит: як зберегти та примножити ваші гроші

Promo
30.06.2020 15:45 Економіка
Фото: 0542.ua Фото: 0542.ua
Маєте заощадження та не знаєте, як їх уберегти від знецінення? Тоді ця стаття — саме для вас.

Колись відомий філософ Мішель де Монтень сказав, що зберегти свої гроші складніше, ніж їх заробити. Минуло чотири століття, а нічого не змінилося. От наприклад: ви отримали спадок або вам віддали, нарешті, кругленьку суму давнішнього боргу — і що робити з грошима? Адже всім відомо: гроші повинні працювати, якщо вони просто лежать під матрацом — вони знецінюються. А ще розповсюджений випадок, особливо серед жінок: треба зробити велику покупку, але гроші якось так розходяться, що відкласти ніяк не виходить. Не засмучуйтесь: банківський депозит  — це саме те, що вам потрібно. А банк, що вам потрібен - МТБ БАНК.

Депозитна абетка
Чим відрізняються депозити від звичайних вкладів? Саме слово «депозит» має латинське походження та означає «переданий на зберігання». Тож депозитом можуть бути не тільки гроші, а й дорогоцінні метали або акції. Але нас більше цікавлять гроші; до того ж нам важливо, щоб вони не тільки надійно зберігались, а ще й «працювали», тобто приносили прибуток. Їх можна покласти в банк на деякий строк (це буде терміновий вклад) або до вимоги — без вказання терміну зберігання.

Своєю чергою термінові депозити можуть бути:

  • Накопичувальний — депозит можна поповнювати протягом усього терміну зберігання.
  • Ощадний — за його умовами можна поповнювати або знімати будь-які суми.
  • Розрахунковий — універсальний вклад, в якому можливо контролювати і проводити будь-які операції з поповнення та зняття сум.

У термінових депозитів є одна загальна риса, яка робить їх дуже привабливими для клієнтів: відсотки на них нараховуються більш високі. Головне — знайти для своїх грошей надійне та вигідне розміщення. МТБ БАНК, який уже більше 10 років має найвищий серед банків України рейтинг надійності банківських вкладів, пропонує різноманітну депозитну програму на дуже вигідних умовах.

Термінові депозити МТБ БАНКУ
Обираючи для розміщення своїх грошей МТБ БАНК, варто знати, що це — стабільна та перспективна фінансова установа із статутним капіталом 635 млн грн; імовірність того, що вам не повернуть вчасно ваш вклад, дорівнює нулю. До того ж умови термінових депозитів прозорі, нескладні та вигідні.

Фото: 24tv.ua

• Депозит «Строковий»
Його перевага — ніяких обмежень: ви можете покласти до банку суму від 1000 гривень або 500 доларів чи євро на термін від одного місяця. Виплата відсотків здійснюється щомісяця і залежить від терміну договору (відсоткова ставка у гривні — від 7 до 10,1 %, у доларах — від 0,2 до 1,6 %, у євро — 0,20—0,40 %).
• Депозит «Накопичувальний»
З ним ви зможете легко планувати свої «стратегічні» покупки, на які вам завжди не вистачає грошей. Цей депозит розрахований на всіх громадян України і також на нерезидентів нашої країни. Строк вкладу — від 3 місяців, відсотки трохи нижчі, ніж у «Строковому», але є можливість поповнення вкладу та капіталізації відсотків.
• Депозит «Пенсійний»
Цей депозит розрахований насамперед на сучасних пенсіонерів, які мають деякі заощадження, але побоюються зберігати їх вдома та бажають відкласти гроші про всяк випадок або на «чорний день» (наприклад, хвороба) за умови, що можна їх повернути через короткий термін. За умовами цього вкладу мінімальною сумою є всього 100 гривень, мінімальний строк — 3 місяці, а з документів потрібні лише паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер.
До того ж кожному, хто побажає скористуватися цією програмою, МТБ БАНК надасть персонального менеджера для супроводжування на кожному етапі обслуговування, а також безкоштовно оформить платіжну картку для отримання відсотків.
• Депозит «Морський»
Депозит «Морський» розрахований на моряків і пропонує вигідні умови валютних вкладів від 500 євро або доларів із строком від 3 до 18 місяців та відсотковою ставкою до 1,8 %.
• Депозит «В десятку»
Цей варіант — унікальна можливість вкласти будь-яку суму грошей та вже через 10 днів отримати дохід на поточний або картковий рахунок. До того ж ви можете зробити поповнення суми вкладу в будь-який момент і продовжити його без будь-яких додаткових умов.

Відділення МТБ БАНКУ відкриті в багатьох містах України, зокрема — в Харкові, Одесі, Києві, Миколаєві, Херсоні, Івано-Франківську, Полтаві, Запоріжжі. Для оформлення депозиту можна залишити заявку на сайті банку.