Відкрити бізнес в Україні стало простіше - Європейська Бізнес Асоціація

06.09.2013 09:32 Економіка
http://mignews.com.ua/ http://mignews.com.ua/

Сьогодні під час брифінгу на Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко сказала, що бізнес в Україні стало вести простіше.

Відкрити свій бізнес в Україні за останні три роки стало простіше, вважає Анна Дерев’янко. Цьому сприяло зменшення кількості податків та зборів майже удвічі, а також зменшення кількості дозвільних документів для відкриття власного бізнесу.

ФОТОЗВІТ З ФОРУМУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Проте, за її словами, що стосується ведення бізнесу, то поки Україна не зробила великого кроку уперед.

- Безумовно щось покращується, з’являються нові методи управління державними послугами, але тим не менше поки бізнес має не зовсім позитивний настрій, - каже Анна Дерев’янко.

Читайте також: Економічний форум у Харкові: консул Польщі пообіцяв рекордну кількість віз для українців
Добкін зізнався, що мав можливість покинути Україну
Лешек Бальцерович у Харкові розповів про кризу і психопатів у владі
Науковий парк щодо розвитку землеробства створять у Харкові
Село майбутнього закладуть уже цієї осені - інформація Держагенства з інвестицій

Так, індекс інвестиційної привабності Європейської Бізнес Асоціації у другому кварталі цього року склав 2,16 за п’ятибальною шкалою.

- Ми розуміємо, що кроки у цьому напрямку робляться, але необхідно щось корегувати, - каже Анна Дерев’янко. – Тут необхідно слухати бізнес для того, щоб ті зміни, які проводить влада, дійсно відчувала бізнес-спільнота.

Анна Дерев’янко каже, що, аби привабити бізнес необхідно відновити його довіру до влади. Для цього необхідно створити рівні умови для всіх бізнесменів – українських та іноземних, для малих, середніх та великих компаній.

- Треба дати усім умови для нормального розвитку. Це головне. Наступний крок – це спрощення і організація більш якісного сервісу з боку державних інститутів влади, - вважає Анна Дерев’янко. – Необхідно зробити сервісну орієнтованість держави, щоб бізнесмени розуміли, що вони можуть отримати хороший сервіс безкоштовно.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта