Харків’ян запрошують відвідати Дні фінансової обізнаності

10.11.2017 16:15 Економіка
15-17 листопада Харків стане центром фінансової освіти для всіх – у місті відбудуться Дні фінансової обізнаності. Проект організовано Національним банком України, компанією Visa та проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» з метою підвищення фінансової обізнаності та розвитку безготівкової економіки в Україні.

Протягом Днів фінансової обізнаності відбуватимуться цікаві освітні заходи, як для спеціалістів, так і для широкого кола громадськості – школярів, студентів, пенсіонерів.

Усі події проекту відбуватимуться в Університеті Банківської Справи за адресою: проспект Перемоги, 55. З 9 до 18 години щодня для всіх бажаючих працюватиме Експозиція Музею Грошей Національного Банку України.  та інтерактивні зони безготівкових фінансових технологій Visa.

Крім того, Дні фінансової обізнаності включають спеціалізовані заходи: воркшопи, тренінги для викладачів економічних спеціальностей ВНЗ, лекції від представників Національного Банку України, VISA, проекта USAID «Трансформація фінансового сектору», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо монетарної політики, валютного регулювання, гарантування вкладів та інших актуальних тем. 

Вхід вільний. Дізнатися більше www.bank.gov.ua 

Автор: Администратор сайта