Навчання початківців. Хронограф, 1961 рік

Навчання початківців. Хронограф, 1961 рік

Через рік нашій газеті виповнюється 100 років. Як тільки вона не називалася: і «Пролетар», і «Комунар», і «Харківський пролетар» (а в 1918 році - «Донецький пролетар»), і «Соціалістична Харківщина», поки нарешті в 1991 році, прибравши з назви класово-партійну приналежність, не стала тим «Слобідським краєм», який ви звикли бачити.

100 років газета разом з регіоном проживала будні і свята, ділила з ним радості і печалі. Напередодні такої серйозної дати ми починаємо ювілейний марафон, в рамках якого вас, наші дорогі читачі, чекає захоплююча подорож в минуле разом зі «СК».

* Всі цитати наведені згідно з оригіналом.

На Лозівщині свого часу жили і працювали українські письменники Юрій Дольд-Михайлик, Павло Оровецький, Володимир Руденко та інші. При редакції газети «Правда Лозівщини» і зараз працює літературний гурток. На заняттях робітники, колгоспники, інженери, вчителі, учні шкіл обговорюють нові твори радянських письменників, вірші, оповідання, нариси, написані початківцями, готують літературні сторінки для районної газети.

НА КОЛГОСПНИХ ІПОДРОМАХ. ХРОНОГРАФ, 1951 РІК

Великою популярністю не тільки серед трудящих району, а й за його межами користуються вірші колгоспника Миколи Ноженка. Радують своїми першими успіхами крановщиця Панютинського вагоноремонтного заводу т. Саєнко, вчитель т. Титаренко, учень Краснопавлівської середньої школи Кириченко.
В. Сіваков.

Інна Можейко, журналіст