Виробництво вершків та масла. Хронограф, 1890. 125 років тому.

Виробництво вершків та масла. Хронограф, 1890. 125 років тому.

Фото із соцмережі

За ініціативи ради Харківського товариства сільського господарства були проведені публічні досліди механічного виділення вершків з молока за допомогою сепараторів і виготовлення з вершків масла.

Для цього до Біржової зали зібралося близько 80 чоловік, зацікавлених у такій механізації свого господарства. Чіткі пояснення щодо роботи сепаратора давав пан Єзерський, який сам має молочну ферму в Харкові, а тому добре розуміється на цій справі. Звичайний спосіб отримання вершків з молока – це відстоювання в глечиках, коли більш жирні, а тому більш легші частинки молока піднімаються наверх, а більш водянисті і важчі залишаються знизу.

ЩАСЛИВИЙ ПОРЯТУНОК ВІД ПОЖЕЖІ. ХРОНОГРАФ,1980. 35 РОКІВ ТОМУ. 

Ті ж самі фізичні засади покладено і в принцип роботи сепаратора, з тією лише різницею, що виділення легших частинок молока з більш важких виробляється швидко за допомогою центробіжної сили. Циліндр, у який надходить молоко, швидко обертається, від чого водянисті, важчі частки молока прагнуть до стінок циліндру, а жирні, легкі – вершки, збираються в його центрі. Через випускні трубочки з циліндру, що обертається, виходять вершки і зняте молоко окремо. За бажанням, повертаючи регулятор, можна збирати більш густі або більш рідкі вершки.
Досліди проводилися із сепараторами двох видів одного й того ж заводу Лаваля зі Стокгольму: горизонтальним, вартістю 300 рублів у Харкові, здатним переробити 16 відер молока за годину, і вертикальним «бебе», що переробляє всього 4,5 відра за годину, коштує 150 рублів, а тому більш придатний для невеличких господарств. Сепаратори обох типів можна придбати в бюро Харківського Товариства сільського господарства.

Маслоробень було трьох видів: американська, голштинська і найпростішої конструкції – «фаворитка». Дослід провели тільки з останньою, яка більш доречна для більшості господарств і за ціною, і за продуктивністю: взяли піввідра вершків і за 25 хвилин отримали чудове масло.
Публіка залишилася дуже задоволеною і була щиро вдячна голові Товариства сільського господарства В. Н. Бурнашову і пану Єзерському за такі цінні та варті уваги для практики досліди.

Олег Аврамцев, позаштатний кореспондент